Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ersen Evren - Bakma Öyle
Bakma Öyle
1- BAKMA ÖYLE
Söz-Müzik: Ersen Evren
Düzenleme: Erdinç Şenyaylar
.
BAKMA ÖYLE
Sanki yeni doğmuş gibi
Biz seninle ruh ikizi
Gözlerine baktığımda
Ah nasıl da içim eridi
O kaşına gözüne yanağında benine
Saçının bir teline kurban olurum senin
Nazlı nazlı bakma öyle
Tahtın hazır şu gönlümde

ERSEN EVREN “BAKMA ÖYLE” DİYOR

Uzun yıllardır profesyonel olarak müzikle iç içe olan müzik öğretmeni Ersen Evren söz ve müziği kendine, düzenlemesi Erdinç Şenyaylar’a ait olan yeni single çalışması “BAKMA ÖYLE” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Ersen Evren, 5 şarkıdan oluşan “Senden Sonra” isimli EP’si ve “İyi ki Varsın”, “Günyüzü”, isimli single’ının ardından yeni şarkısı “BAKMA ÖYLE” yi dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Single’ın mix ve mastering’i Tezcan Erol tarafından yapıldı.

Ersen Evren “BAKMA ÖYLE” single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Ufuk Kıray’ın objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından hazırlandı.

Ersen Evren “BAKMA ÖYLE” single’ı; Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde tüm dijital müzik platformları aracılığı müzikseverlerle buluştu.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan Ersen Evren “BAKMA ÖYLE” single’ının video klibi; Sezgin Şengöz’ün yönetmenliğinde, Ehl-i Sanat Bahçe’de çekildi.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)