Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Sibel Tüzün - Saten
Saten
1- SATEN
Söz-Müzik: Sibel Tüzün
2- ÇOK
Söz-Müzik: Sibel Tüzün
3- ERKEKLERİ TANIYIN
Söz:Fecri Ebcioğlu Müzik:Yehuda Offen
4- SANA ANLATMAM LAZIM
Söz: Zeynep Talu Müzik: Sibel Tüzün
5- MAALESEF
Söz: Zeynep Talu Müzik:Burak Erkul Düzenlemeler:Tansel Doğanay

Sibel Tüzün aşkı “SATEN”le anlatıyor

Türk pop müziği dinleyicileri ve hayranlarının özlemle beklediği sıcacık Sibel Tüzün şarkıları sonbaharda ılık rüzgarlar estirecek.

Ossi Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan ve 5 şarkıdan oluşan EP formatındaki “SATEN”in prodüksiyonu Sibel Tüzün imzasını taşıyor. Albümün süpervizörlüğü Zeynep Talu, düzenlemeleri Tansel Doğanay ve kayıt prodüktörlüğü Ender Balcı tarafından gerçekleştirildi. Albüme adını veren “SATEN” de dahil olmak üzere, üç şarkının müziği ve iki şarkının sözleri de yine Sibel Tüzün’e ait. Albümde ayrıca Fecri Ebcioğlu, Zeynep Talu , Burak Erkul ve Yehuda Offen de besteci ve söz yazarı olarak yer alıyor.

Yaklaşık on aylık özenli bir çalışmanın ürünü olan “SATEN”, kıvrak melodileri, cesur ve iddialı sözleri ve SibelTüzün’ün etkileyici yorumuyla dinleyenleri Ege ve Akdeniz’in tutkulu atmosferine davet ediyor.

“SATEN”in tek cover şarkısı “Erkekleri Tanıyın”, 16 Eylül’den itibaren tüm radyolar aracılığıyla dinleyicilerine ulaştı. Şarkının klibi Mahmutpaşa’da çekildi.Yıllardır “ Kalabalık sokaklarda insanlarla birlikte şarkı söylemek istiyorum “ diyen Sibel Tüzün bu çekim sırasında isteğini de gerçekleştirme fırsatı buldu. “ Erkekleri Tanıyın “ şarkısına eşlik eden, Sibel’le birlikte dans eden Mahmutpaşa esnafı ve sokaktaki Sibel Tüzün hayranları sayesinde sıcak ve samimi bir klip prodüksiyonu gerçekleşti. Klip çekiminde çalışan kalabalık ekibi en çok güldüren an ise, dükkan sahiplerinden birinin “ Yine Eurovision’a mı Sibel abla “ sorusu oldu. “ Erkekleri Tanıyın “ şarkısının klibi 30 Eylül’den itibaren yayına girecek.

Sibel Tüzün’ün daha açık yürekli ve daha olgun şarkılar olarak tanımladığı 5 şarkıdan oluşan “ SATEN “ albümü 6 Ekim’de tüm müzik marketlerde yerini alacak.

Sibel Tüzün’ün yeni şarkılarını dinlerken, gülmeye, ağlamaya ve düşünmeye hazır olun…

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)