Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Havalı Deniz - Kafa Kağıdı
Kafa Kağıdı
1- KAFA KAĞIDI
Söz-Müzik: Cenk Yüksel
Düzenleme: Emre Moğulkoç
KAFA KAĞIDI
Sen beni aldatıp
Oynayıp oynayıp
Kandıracağını mı zannettin
Sen kimi oyalayıp boşluğu kar sayıp
Fark edilince de
Çark ettin
Yalanı dolanı batası
Tüh seni gözü kör olası
Sızlasın yüreğin
Elinle mahvettin
Eline yüzüne gözüne
Layıksın daha beterine
Fazla mı bekledin burada lütfettin
Günleri saya saya
Derdini doya doya çektireceğini mi zannettin
Ben seni galiba görmesem iyi daha
Kafa kağıdımı eskittin

HAVALI DENİZ’İN “KAFA KAĞIDI” YAYINDA

Levent Kırca & Oya Başar Tiyatrosu ile sanat dünyasına adım atan, “Olacak O Kadar” isimli televizyon programında oynadığı rollerle evlerimize konuk olan Havalı Deniz, söz ve müziği Cenk Yüksel’e ait “Kafa Kağıdı” isimli ilk single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Tiyatro eğitiminin ardından müzik eğitimi de alan Havalı Deniz, altı yıl Cahide’nin şov ekibinde yer aldı. Havalı Deniz’in “Kafa Kağıdı” isimli şarkısının müzik yönetmenliği ve düzenlemesini Emre Moğulkoç yaptı.

Havalı Deniz, single’ının kapak ve imaj fotoğrafı için Ezgi Bozan’ın styling’i ile Sinem Yazıcı’nın objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımını Berk Çolakoğlu tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “Kafa Kağıdı” şarkısının video klibi Nergis Şentürk’ün yönetmenliğinde, Times Square, 5th Avenue gibi Manhattan’ın ikonik caddelerinde çekildi. Havalı Deniz’i video klibinde Sibel Can, Bülent Ersoy, Candan Erçetin, İzel, Serdar Ortaç, Yonca Evcimik gibi ünlü isimlerin 90’lı yıllarda çektikleri kliplerinin en akılda kalıcı sahnelerine göndermeler yaparken izliyoruz.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)