Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Zeynep Talu - Sensiz Yıllarda
Sensiz Yıllarda
1- SENSİZ YILLARDA
Söz: Fikret Şeneş
Müzik: Eduardo Franco Da Silva-Jose Carlos Mosenkis (Universal Music Publishing Turkey)
Aranjör: Burak Erkul
SENSİZ YILLARDA
Yağmurlu bir gündü
Tıpkı bugün gibi
Kaybetmiştim seni
Taştı gözyaşım
Karıştı yağmura
Bensizdin yıllarca
Sen neyi aradın
Sevgiyi buldun mu
Yabancı kollarda
Mutlu oldun mu
Sensiz yıllarda yaşadım sanma
Sensiz yıllarda unutmadım seni
Sensiz yıllarda belki arar da
Sorarsın diye avunmadım

ZEYNEP TALU feat BURAK ERKUL “SENSİZ YILLARDA”

Söz yazarı Zeynep Talu ve müzisyen Burak Erkul Türkçe sözlerini ilk kadın Türk şarkı sözü yazarı Fikret Şeneş’in yazdığı, müziği Eduardo Franco Da Silva ve Jose Carlos Mosenkis’e ait olan Zeynep Talu feat Burak Erkul “Sensiz Yıllarda” isimli single’ları ile müzikseverlerle buluşuyorlar.

Fikret Şeneş ile Ajda Pekkan ortaklığının başlangıç şarkısı olan “Sensiz Yıllarda”, ilk olarak 1970 yılında Ajda Pekkan tarafından seslendirildi. Zeynep Talu’nun, Burak Erkul’un akustik düzenlemesiyle yorumladığı “Sensiz Yıllarda” nın, mix’i Arın Baykurt, mastering’i Güven Ersoysal tarafından hazırlandı.

Zeynep Talu ve Burak Erkul’u “Sensiz Yıllarda” isimli single’larının kapak ve imaj fotoğrafları için yönetmen Gökhan Özdemir fotoğrafladı. Single’ın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle yayımlanan Zeynep Talu feat Burak Erkul “Sensiz Yıllarda” single’ının yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Hakan Eren, proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman üstlendi. Şarkının video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde Robert Koleji Mezunlar Derneği’nin Bizim Tepe sosyal tesislerinde çekildi.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)