Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Serkan Aydın - Çay Fidanı
Çay Fidanı
1- ÇAY FİDANI
Söz&Müzik: Deniz Küçükakyüz
Aranjör: Hakan Demir - Mustafa Alptekin
ÇAY FİDANI
Denizin ortasında
Geminin ışıkları
Bir küser bir barışır
Bu devrin aşıkları
Çay fidanı dibinde
Biter yabani otlar
Sevdaluk sebebine
Olmaz oldu sabahlar
Bir baksak halımıza
Gülmekten öleceğiz
Bu dünyanın derdini
Hep biz mi çekeceğiz
Bugünü akşam ettik
Yarın ola hayrola
O güzel ellerini
Dola boynuma dola

SERKAN AYDIN “ÇAY FİDANI”

Karadeniz müziğinin genç temsilcilerinden Serkan Aydın, söz ve müziği Deniz Küçükakyüz’e, düzenlemesi Hakan Demir ve Mustafa Alptekin’e ait olan “Çay Fidanı” isimi yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Küçük yaşlarda kemençe çalarak müzik yapmaya başlayan Serkan Aydın, sokak sanatçısı olarak başladığı müzik yolculuğuna YouTube’da ciddi bir çıkış yakalayarak devam etti. Karadeniz müziğinin ünlü isimlerinin desteğini alıp onlarla düetler de yapan Aydın, “Çay Fidanı” isimli yeni şarkısındaki samimi ve güçlü yorumu ile dikkat çekiyor. Single’ın mix ve mastering’inde Selim Topsakal’ın imzası var.

Serkan Aydın’ın single’ının kapak tasarımını Gürkan Aydın hazırladı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığı ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “Çay Fidanı” single’ının video klibi; Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, Mecidiyeköy’de gökdelenler arasında bir terasta çekildi. Müziğin ve dansın evrenselliğinin tema olarak alındığı klibinde Serkan Aydın’a, Karadeniz müziğinin hareketli ritmini hip - hop dansıyla harmanlayan Funda Güleş, Yağmur Aksoy, Berat Elmalı, Yalın Peker isimli dansçılar eşlik ettiler.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)