Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ersen Evren - İyi Ki Varsın
İyi Ki Varsın
1- İYİ Kİ VARSIN
Söz-Müzik: Ersen Evren
Düzenleme: Sezgin Gezgin
İYİ Kİ VARSIN
Seni gördüğüm o gün
Bu hayata geri döndüm
Sahte yüzler içinde
Çözüldü bu kördüğüm
Her nasip vaktini bekler
Sevgi emek yürek ister
Şimdi artık biz varız
Mutlu geçsin ömürler
İyi ki varsın yanımda
Yüreğimde canımda
Sevenleri korusun
Fani dünya durdukça

ERSEN EVREN “İYİ Kİ VARSIN” DİYOR

Uzun yıllardır profesyonel olarak müzikle iç içe olan müzik öğretmeni Ersen Evren söz ve müziği kendine, düzenlemesi Sezgin Gezgin’e ait olan yeni single çalışması “İYİ Kİ VARSIN” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Ersen Evren’in, 5 şarkıdan oluşan “Senden Sonra” isimli EP’sinin ardından dinleyenlerin beğenisine sunduğu “İYİ Kİ VARSIN” single’ının mix ve mastering’i Candar Köker tarafından yapıldı.

Evren, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için yönetmen Gökhan Özdemir’in objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “İYİ Kİ VASIN” single’ının video klibi Ferhat Kılıç’ın görüntü yönetmenliğinde, Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde Maste Stüdyo’da çekildi. Şarkının sözlerinden yola çıkılarak “İYİ Kİ VARSIN” dediklerimizi, nostaljik bir fotoğraf fonundan esinlenilerek hazırlanan dekorda, izlediğimiz video klipte Ersan Evren’e, 9 kişiden oluşan oyuncu kadrosu ile birlikte eşi Pelin Güz de eşlik etti.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)