Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Tolga İnci Feat. Umut Şirin - Engelleri Aş
1- ENGELLERİ AŞ
Söz-Müzik: Tolga İnci
Düzenleme: Emre Can Erkan&Tolga İnci

TOLGA İNCİ FEAT UMUT ŞİRİN “ENGELLERİ AŞ”

2008 yılından beri rap müzik yapan Tolga İnci, engelleri aşan öğrencisi Umut Şirin’in eşlik ettiği, söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Emre Can Erkan ve kendisine ait olan yeni single’ı Tolga İnci feat Umut Şirin “ENGELLERİ AŞ” ile müzikseverlerle buluşuyor. Uluslararası farkındalık günü olan 3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” ne özel yayınlanan proje, yaşanabilir bir dünya için “ENGELLERİ AŞ” çağrısı yapıyor.

İstanbul Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu olan Tolga İnci, aldığı uzman öğreticilik sertifikası sayesinde bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde özel çocuklara eğitim veriyor. 13 yıldır rap müzik çalışmalarını da sürdüren İnci, bu defa; rap müziğin hayatının bir parçası olduğunu, ritim kulağının çok iyi olduğun keşfettiği öğrencisi Umut Şirin ile mikrofon başına geçiyor. Tolga İnci, yazdığı sözlerle bu çocukların “Bugüne özel değil, her zaman özel” olduklarına dikkat çekiyor ve öğrencisi ile birlikte “ENGELLERİ AŞ” diyor.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan, prodüktörlüğünü Hakan Eren’in, proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman’ın yaptığı “ENGELLERİ AŞ” single’ının video klibi Emre İnci’nin yönetmenliğinde Stüdyo 10BİR’de çekildi. Single’ın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından hazırlandı.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)