Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ayşe Çınar - Aşk Lazım Aşk
Aşk Lazım Aşk
1- AŞK LAZIM AŞK
Söz: Gözde Ançel Müzik: Gözde Ançel-Buray
Düzenleme: Erkin Hadimoğlu

AYŞE ÇINAR “AŞK LAZIM AŞK” DİYOR

Ayşe Çınar sözleri Gözde Ançel’e, müziği Buray ve Gözde Ançel’e, düzenlemesi Erkin Hadimoğlu’na ait olan “AŞK LAZIM AŞK” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

“Cadı Kazanı” ve “Başın Sağ Olsun” isimli singleları ile dinleyenlerin beğenisini kazanan pop müziğin sevilen ismi Ayşe Çınar, Akdeniz ezgilerini Yunan müziğinin önemli enstrümanlarından buzuki ile pekiştirerek düzenlenen “AŞK LAZIM AŞK” isimli hareketli şarkısıyla sonbahar aylarına yaz sıcaklığını getiriyor.

Ayşe Çınar, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Seher Avşar’ın stylingi ile Tilki Yapım fotoğraf stüdyosunda Emre Yunusoğlu’nun objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Aslıhan Mergen tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “AŞK LAZIM AŞK” şarkısında sanatçının vokal koçluğunu Arzu Alsan yaptı. Ayşe Çınar’a single’ında Hakan Akoğlu ve Arzu Alsan vokalleriyle eşlik ettiler. Şarkının mix’i Murat Bulut, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

“AŞK LAZIM AŞK” ın renkli video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)