Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Caroline Feat Suat Aydoğan - Ta Uzak Yollardan
Ta Uzak Yollardan
1- TA UZAK YOLLARDAN
Söz: Ülkü Aker Müzik: Anonim
Düzenleme: Suat Aydoğan
TA UZAK YOLLARDAN
Ta uzak yollardan
Koştum geldim senin kollarına
İçimde yanan hasretinle ben
Baktım durdum senin yollarına
Sensizlik bir ölüm sanki
Haykırsam göklere
Artık yanımda beni benden çok seven
Dünyalar benim olsa yine de istemem
Yalnız sensin benim yüzümü güldüren
Bir rüzgardı esen
Ayrılıklarla bizi kahreden
Gözlerimde tüten bir aşktın sen
Yıllar yılı bitip tükenmeyen
Çok özledim seni ben

CAROLINE'DEN YENİ SINGLE “TA UZAK YOLLARDAN”

Söz yazarı ve besteci Caroline, yeni single’ı Caroline feat Suat Aydoğan “Ta Uzak Yollardan” ile müzikseverlerle buluşuyor.

1982 yılında “Sensiz Olmaz” isimli albümünde Nilüfer’in yorumladığı sözleri Ülkü Aker’e ait olan “Ta Uzak Yollardan” isimli şarkı Caroline ve Suat Aydoğan’ın düeti, Aydoğan’ın yepyeni düzenlemesi ile dinleyenleri günümüzden 80’lere uzanan uzak yollara çıkarıyor.

Caroline, “Ta Uzak Yollardan” single’ının kapak fotoğrafı ve video klibi için Kadriye Gündüz ve Mutlu Genç’in styling’i ile objektif karşısına geçti. Single’ın kapak tasarımı Ahmet Terzioğlu tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Caroline Yılmaz’ın prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “Ta Uzak Yollardan” single’ının mix’i Serdar Ağırlı, mastering’i Serdar Ağırlı ve Suat Aydoğan tarafından yapıldı.

Caroline feat Suat Aydoğan “Ta Uzak Yollardan” ın video klibi Eren Yıldız’ın görüntü yönetmenliğinde, Derya Çapacı Yıldız’ın yönetmenliğinde Şile’de çekildi. Eski Türk filmleri tadında çekilen video klibin sanat yönetmenliğini Burak Uslu yaptı. Video klipte birlikte kamera karşısına geçen Caroline ve Suat Aydoğan’a; Mahsun Turgay, Uğur Ateş, Alican Keleş, Kes Defne Boonstra ve Oryantaller Derneği dansçıları eşlik ettiler.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)