Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Şahkan - Bu Yolda
Bu Yolda
1- BU YOLDA
Söz: Şahkan-Gökhan Özdemir Müzik: Şahkan
Düzenleme: Sadun Ersönmez
2- KALBİN YOK MU
Söz: Fecri Ebcioğlu Müzik: Marc Aryan
Düzenleme: Arzu Alsan

ŞAHKAN “BU YOLDA”

Şahkan, “Bin Yıldız” isimli ilk single’ının ardından iki şarkıdan oluşan “BU YOLDA” isimli maxi single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Maxi single’a ismini veren “BU YOLDA” nın sözleri Şahkan’a ve Gökhan Özdemir’e, müziği Şahkan’a, düzenlemesi Sadun Ersönmez’e ait. Bas gitar riffleri üzerine oryantalist havada düzenlenen şarkının mix ve mastering’i Arzu Alsan tarafından yapıldı. Maxi single’ın ikinci şarkısı ise sözleri Fecri Ebcioğlu’na, müziği Marc Aryan’a, düzenlemesi Arzu Alsan’a ait olan “Kalbin Yok mu?”.

Şahkan “BU YOLDA” single’ının kapak fotoğrafı için yönetmen Gökhan Özdemir’in, imaj fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Metin Bakırkaya’nın objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Prodüktörlüğünü Hakan Eren’in, proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman’ın yaptığı “BU YOLDA” single’ının video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde; sahili, longoz ormanları ve gölleriyle muhteşem bir doğaya sahip olan Kırklareli İğneada’da çekildi. Üç günde tamamlanan çekimlerde hayatı sorgulayan bir genci canlandıran Şahkan’ı, eğlenceli bir yol hikayesinin içinde izliyoruz.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)