Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ahmet Alp - Anafor
Anafor
1- ANAFOR
Söz: Aysel Gürel Müzik: Ahmet Alp Düzenleme: Erhan Tekyıldız
2- O ŞARKIYI HENÜZ YAZMADIM
Söz: Aysel Gürel Müzik: Selmi Andak Düzenleme: Erhan Tekyıldız
3- SEN BİR YANA DÜNYA BİR YANA
Söz: Ülkü Aker Düzenleme: Erhan Tekyıldız
4- FİNGİRDEK
Söz-Müzik: Ahmet Alp Düzenleme: Erhan Tekyıldız

Unutulmaz AYSEL GÜREL’in etkileyici sözlerinde ‘ANAFOR’ AHMET ALP yorumuyla ilk defa yayınlanıyor.

2004 yılında kaybettiğimiz Türk pop müziğinin güçlü erkek vokallerinden ÇETİN ALP’in oğlu Ahmet ALP ilk single çalışması ile müzik dünyasına merhaba diyor.

İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Temel Bilimler çalgı bölümünde başlayan müzik yaşantısını uzun yıllar süren sahne çalışmaları ile devam ettiren Ahmet Alp’in, “ANAFOR” adını verdiği single çalışması OSSİ Müzik etiketiyle yayınlandı.

Söz ve müziği Ahmet Alp’e ait olan ‘’Fingirdek’’, sözleri Ülkü Aker’e ait olan ve ilk defa 1971 yılında babası Çetin Alp tarafından plak yapılan ‘’Sen Bir Yana Dünya Bir Yana’’, Aysel Gürel - Selmi Andak ortak çalışması olan muhteşem eser ‘’O Şarkıyı Henüz Yazmadım’’, müziği Ahmet Alp’e sözleri Aysel Gürel’e ait ‘’Anafor’’ olmak üzere Ahmet Alp’in “ANAFOR” adlı maxi single çalışmasında dört şarkı yer alıyor.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün yapımcısı Hakan Eren. Albümdeki düzenlemeler Türkiye’nin başarılı aranjörlerinden Erhan Tekyıldız tarafından yapıldı. ‘’Anafor’’ single fotoğrafları Saruhan Tekin tarafından çekildi. Kartonet tasarımı Engin Korkmaz tarafından hazırlandı.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)