Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Işıl Yücesoy - İzninle
İzninle
1- İZNİNLE
Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Tansel Doğanay & Can Hatipoğlu
İZNİNLE
Kötü beslendiğim günler bunlar
Üstüme yakışmıyor hiç bir şey
Aram iyi değil, incitebilir
Ağzımdan çıkan kelimeler
Bir yaşlı şarkı gibi ağırlığım
Rol yapamaz güçsüzlüğüm
Buraya kadar çalışılmış
Sınavın en zor yerinde ömrüm
Daha yeni başlıyormuş kalbim
Ben doydun biliyordum
Aynı yaradan tekrar tekrar
Kanamazsın sanıyordum
Ben sözümü söyleyip izninle
Bu şarkıdan çekileceğim
Bana sonrası güzel deme
Belki de şimdi öleceğim...

IŞIL YÜCESOY’DAN YEPYENİ BİR ŞARKI

“İZNİNLE”

Usta Oyuncu ve Ses Sanatçısı Işıl Yücesoy, yakın zamanda yayınladığı “Sezen Aksu Sokağı” isimli 10 şarkılık YouTube projesinin ardından, yepyeni bir şarkı “İZNİNLE” ile müzikseverlerle buluşuyor.

“İZNİNLE” isimli eserin sözü ve müziği Işıl Yücesoy’un önceki çalışmalarında da yol arkadaşlığı yaptığı Sadettin Dayıoğlu’na ait. Şarkının düzenlemesinde Tansel Doğanay ve Can Hatipoğlu’nun imzası var.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan “İZNİNLE” isimli single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Erçelik Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. Bahçekat Stüdyo’da kaydedilen şarkının mix’i Serkan Ayman, mastering’i Bora Ebeoğlu ve Can Hatipoğlu tarafından yapıldı. Işıl Yücesoy’un, single çalışmasının kapak fotoğrafını ve imaj fotoğraflarını Fairmont Quasar İstanbul’da Burak Yener çekti. Single kapak tasarımını da Burak Yener hazırlandı.

“İZNİNLE” isimli yeni single’ının video klibi için Gökhan Özdemir ve Burak Yener’in yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Işıl Yücesoy’a, klibinde senkron çekilmedi. Usta Oyuncu duygularını gözleriyle oynayarak anlattı. Video klipte Yücesoy’un duygusuna, çağdaş dansıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencisi Ezgi Yaren Karademir eşlik etti.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)