Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Alize Feat. Sinan Yıldız - Sadece Biz
1- SADECE BİZ
Söz: Alize
Müzik: Sinan Yıldız
Düzenleme: Sinan Yıldız
SADECE BİZ
Sen
Ve ben
Sadece biz
Yeniden
Buluşsak
Konuşsak
Sarılsak
Tekrar dokunsak
Birbirimize
Korkmuyorum uçurumundan
Kaybolup gittiğim girdaplarından
Bıkmıyorum hiç bitmeyen oyunlarından
Kaçmıyorum en kötü zamanlarından
Yeter ki benimle kal
Yeter ki yanımda kal

ALİZE feat. SİNAN YILDIZ

“SADECE BİZ”

“Korkmalısın” isimli single’ıyla müzik sektörüne giriş yapan, Soma maden faciasında babalarını kaybeden çocuklar için seslendirdiği “Bir Gökyüzü Düşün” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Alize, sahnesinde seslendirdiği İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe şarkılarla büyük beğeni topladı. Los Angeles Musicians Institute’yü burslu kazanarak Amerika’ya yerleşen Sinan Yıldız’la, ortak arkadaşları aracılığıyla bir araya gelen sanatçılar, müzikal birlikteliklerinin ilk single’ı olan Alize feat Sinan Yıldız “Sadece Biz” müzikseverlerle buluşuyor.

“Sadece Biz” isimli şarkının sözleri Alize’ye, müziği ve düzenlemesi Sinan Yıldız’a ait. Alize’nin vokal kayıtlarını Babajım Stüdyolarında yaptığı single’ın, düzenlemesi ve mix’i Sinan Yıldız tarafından Musicians Institute’de yapıldı. Projede bas gitarları Ulaş Engin çaldı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Erçelik Kakırman,

prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. Kapak fotoğrafı ve imaj fotoğrafları Mehmet Baran Erdoğan tarafından çekilen çalışmanın, kapak tasarımını da Erdoğan hazırlandı.

“Sadece Biz” in video klibi Koray Arman’ın yönetmenliğinde Playback Music platolarında çekildi. Klipte Alize ve Sinan Yıldız’a, şarkının alternatif sounduna özel hazırladığı koreografisi ve dansı ile Mehmet Nuri Arkan eşlik ediyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)