Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ömür Göksel - Aramızda Kalsın
Aramızda Kalsın
1 Sırılsıklam
Söz-Müzik: Ömür Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran
2 İstemezdim
Söz-Müzik: Ömür Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran
3 Yıllar geçti ardından
Söz: Ömür Göksel Müzik: D.Bruno – E.Dilazzano Düzenleme:Eser Taşkıran
4 Yanında hissedersin beni
Söz-Müzik: Ömür Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran
5 Hala sen varsın
Söz: Ömür Göksel Müzik: G.Thibaut-J.Revaux-C.François
6 Arkamdan ağlama
Söz: Ömür Göksel Müzik: M.Mores, J.Maria Contoursi Düzenleme: Eser Taşkıran
7 Aramızda kalsın
Söz-Müzik: Ömür Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran
8 Sıcaklardandır
Söz-Müzik: İlhan Şeşen Düzenleme: Eser Taşkıran
9 Sen benim şarkılarımsın
Söz-Müzik:İlhan Şeşen Düzenleme: Eser Taşkıran
10 Böyle ayrılık olmaz
Söz-Müzik: Adnan Ergil Düzenleme: Eser Taşkıran
11 Duygular öksüz kaldı
Söz: Ömür Göksel Müzik: Hülya Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran
12 Kızım
Söz: Ayşe Özgün-Ömür Göksel Müzik: E.Macias-J.Demarny-M.Ayela Düzenleme: Selçuk Başar
13 Boşver
Söz-Müzik: Ömür Göksel Düzenleme: Eser Taşkıran

ÖMÜR GÖKSEL ‘’ARAMIZDA KALSIN’’

Ossi Müzik bir yandan orijinal plak ve bant kayıtlarını geçmiş yıllardan bugünlere ulaştırırken, bir yandan da yepyeni ve alternatif çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Türk popunun ölümsüz seslerinden ÖMÜR GÖKSEL'in yepyeni yorumlarını dinleyiciyle buluşturacak "ARAMIZDA KALSIN" albümü Ossi Müzik etiketiyle piyasada !

" Romantik Kadife sesli" tabiri yılardır en çok ona yakışıyor!

Kendine has tarzı, romantik şarkıları, bağırıp çağırmadan, tane tane şarkı söyleyişi ile gönüllere taht kuran Ömür Göksel, aynı zamanda altmışlardan bu yana popun en çalışkan isimlerinden biri olduğunu da bir kez daha kanıtlıyor. Ömür Göksel'in yepyeni yorumlarla dinleyici karşısına çıktığı bu albüm, kulakları ve kalpleri okşayan romantik şarkıları sevenlerin başucu albümü olacak.

‘’Aramızda Kalsın’’ albümünde yer alan şarkılar içinde sözleri sanatçıya ait olan ‘‘HALA SEN VARSIN’’ My Way adlı şarkının Türkçe versiyonu. Sanatçıya bu şarkıda WDR (Köln) Radyo TV Orkestra ve Korosu eşlik ediyor.

Albümde ayrıca değerli müzisyen İlhan Şeşen‘e ait ‘SICAKLARDANDIR’ ve ‘SEN BENİM ŞARKILARIMSIN’ isimli iki yapıtın yanı sıra , değerli söz yazarı-besteci Adnan Ergil’e ait ‘‘BÖYLE AYRILIK OLMAZ’’ adlı şarkıyı da Ömür Göksel in kendisine has yorumu ile dinliyoruz.

‘ARAMIZDA KALSIN’ ‘SIRILSIKLAM’ ‘YANINDA HİSSEDERSİN BENİ’ ‘İSTEMEZDİM’ ‘BOŞVER’ isimli şarkıların beste ve sözleri Ömür Göksel imzası taşımakta.

Albümdeki düzenlemeler Türkiye’nin başarılı aranjörlerinden Eser Taşkıran tarafından yapıldı ve ‘’KIZIM’’ şarkısının düzenlemesi 2000 yılında kaybettiğimiz değerli müzisyen Selçuk Başar tarafından vefatından altı ay önce yapıldı.

ÖMÜR GÖKSEL güncel değişimin temposunu ve rüzgarını yakaladığı ikinci baharında, kalite kokan bestelerle tıpkı 70’li yıllarda olduğu gibi zirvedeki yerine yeniden

göz dikiyor.

Ossi Müzik olarak onunla çalışmanın onurunu yaşarken, soluğun yettikçe romantik şarkıların ve kadife sesinle içimizi ısıtmaya devam et ÖMÜR GÖKSEL diyoruz.