Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Jale - El İnsaf
El İnsaf
/ Jale
1- El İnsaf
Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Feryin Kaya-Burak Irmak

JALE' den Efkara Davet: " EL İNSAF"

Aşkta uslanmayanlar, aşkta her defasında yanılanlar ama aşktan da hiç vazgeçmeyenler bu kış Türk Pop Müziği' nin en özel seslerinden Jale' nin yeni single çalışması "El İnsaf" ile efkar dağıtacak. Yorumunu özleyenlerin beklentilerine sessiz kalamayan ünlü yorumcu Jale, yeni şarkısı "El İnsaf" ile hem hüzünlendirecek hem de giden sevgiliye sitem dolu sözlerle seslenecek.

Türk Pop Müziği alanında yaptığı bir çok çalışma ile geçmişten günümüze dinleyenlerin gönlünde ayrı bir yeri olan ünlü yorumcu Jale, bu kış "El İnsaf" isimli yeni teklisi ile digital platformlarda yerini almaya hazırlanıyor. Sözü ve müziği Sadettin Dayıoğlu'na ait olan şarkı Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren prodüktörlüğünde dinleyicilerle buluşuyor. Düzenlemede Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası taşıyan ve Blue-Kit Stüdyolarında kaydedilen şarkının mix ve masteringi Özgür Yurtoğlu yaptı. Fotoğraflarını Ufuk Eral’ın çektiği single çalışmasının Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Kırklareli Cehennem Şelaleleri’nin olağanüstü doğa güzelliğinde çekilen klibi Ossi Müzik youtube kanalında ve TV’lerde gösterimde.

Kendine has yorumu ve birbirinden duygulu şarkıları ile sevenlerini daima büyüleyen Jale bu kış giden sevgilinin arkasından efkar dağıtmak isteyenlere, aşkta kaybedenlere ve aşktan bir türlü ders çıkaramayanlara hep bir ağızdan "El İnsaf" dedirtecek!

EL İNSAF

Sana kırgın sözler fısıldadım, duydun mu?

Esti geçti aşk buralardan, gördün mü?

Yoksa sen rahat rahat uyudun mu?

Bizi yine ayrılıklara böldün mü?

Gitti! Bu efkar sığmaz içime dostlar

Beni toplayın şarkılardan...

Bitti! El insaf hiç mi ders çıkarmaz insan?

Başını vurduğu taşlardan!

Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu

Düzenleme: Feryin Kaya-Burak Irmak

Klasik Gitar: Cenk Erdoğan

Davul: Berke Can Özcan

Rhodes: Burak Irmak

Bas Gitar: Feryin Kaya

Yaylılar: İstanbul Strings

Perküsyon: Tunç Çakır

Klarinet: Hüseyin Pulat

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)