Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Yeşim Salkım & Ercüment Vural - Senden Geçemem
1- SENDEN GEÇEMEM
Söz: Leyla Tuna
Müzik: Ercüment Vural
Düzenleme: Ercüment Vural
--
SENDEN GEÇEMEM
Sevdadan yorgun kalp sana vurgun
Öldürür sevgin gitsem görünmeden
Dinlemez gönlüm özlüyor hergün
Karar ver kalbim gitsem görünmeden
Gidemem ben gidemem ki
Kararımı veremem
Gidersem dönemem ki
Kalamam kalamam hem de sana doyamam
Gidemem gidemem sensiz yapamam
Bulamam bulamam çaresini bulamam
Bilemem seçemem senden geçemem

YEŞİM SALKIM & ERCÜMENT VURAL ‘SENDEN GEÇEMEM’

Türk popunun önemli yorumcularından Yeşim Salkım ile aşk şarkılarının büyük bestecisi Ercüment Vural sahnelerde yaptıkları, büyük beğeni toplayan düetlerini şimdi müzikseverlerle buluşturuyorlar. Muhteşem ikili, 1994 yılında yayınlanan Yeşim Salkım’ın ‘Hiç Keyfim Yok’ adlı ilk albümünde yer alan SENDEN GEÇEMEM isimli şarkılarını bu defa düet olarak yeniden yorumladılar. Sahnelerde dikkatleri üzerlerine çeken ikili; “Düet çalışmalarına ve aşk şarkılarını yorumlamaya devam edeceklerini” söylediler.

Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği, sözleri 90’ların bir çok hit şarkısında imzası bulunan Leyla Tuna’ya, bestesi Ercüment Vural’a ait olan ‘Senden Geçemem’ single çalışması Ossi Müzik etiketi ile Temmuz’un son haftası tüm digital platformlarda yerini alıyor.

Son zamanlarda çektiği kliplerle beğeni toplayan genç yönetmen Mustafa Özen’in kliplerdirdiği ‘Senden Geçemem’ in video klibi tüm müzik kanallarında gösterime girdi. Kartonet tasarımını Galip Aksular’ın yaptığı çalışmada, fotoğraflar Eren Yiğit imzası taşıyor.

Yeşim Salkım & Ercüment Vural’ın devam edecek düet çalışmalarının ilk habercisi olan ‘Senden Geçemem’ 2018 yazının en romantik çalışması olacak.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)