Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Esma Er - Dünya Bir Yana Sen Bir Yanasın
Dünya Bir Yana Sen Bir Yanasın
1) DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANASIN
Söz: Zeren
Müzik: Baha Boduroğlu
Düzenleme: Selim Erdem

“Dünya bir yana sen bir yanasın”

Esma Er, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünü mezunu. Aynı zamanda uzun yıllar şan dersi almaya devam etti. Eğitim sürecinde TÜRVAK Sinema Televizyon okulunda Spikerlik-Sunuculuk ve Diksiyon eğitimi aldı.

Profesyonel müzik hayatına TRT İstanbul Radyosu Batı Orkestrası kadrosuna solist olarak başladı. 2008’de Kimi Kimi adlı albüm, 2013 başında No2 adlı maxi single ve 2016’da Bilmiyorsun isimli bir single dinleyicileriyle buluştu.

İnsanların doğaya olan saygısını ve duyarlılığını arttırmak için; yurt içinden ve yurt dışından 45 kişilik muhteşem bir ekibin oluşturduğu Doğa İçin Çal ekibi içerisinde yer alır.

Önce bir albüm, bir maxi single ve single yaptım. Şimdiyse yepyeni bir single..

''Dünya Bir Yana Sen Bir Yanasın'' oturup plan yaparak hazırlandığım bir single çalışması değil. Çok sevdiğim arkadaşım Şadi Gümüştekin’den bir telefon aldım. Bana “Türkiye’nin güçlü sesisin. Bir şarkımız var, gel sen yorumla” dedi. Şarkı o kadar içime sindi ki, bir elbise gibi giydim. Gerçekten müthiş bir çalışma oldu ve farklı duygular hissettirdi. Her şey yolunda gitti, herkes bu işe gönlünü koydu. Bu yüzden emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Basın Danışmanı: Ferda Kervan 0533 517 8514 info@fpriletisim.com

Radyo PR Danışmanı: Mine Ayman mineayman@gmail.com mineayman@yahoo.com

Basın ve Halkla İlişkiler-Menejerlik : R. Emir Erdem - 0545 438 3828

E-Mail: info@meseproduction.com

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)