Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Sibel Tüzün - Anlamadın Di Mi?
Anlamadın Di Mi?
1- ANLAMADIN Dİ Mİ?
Söz: Sadettin Dayıoğlu
Müzik: Sadettin Dayıoğlu-Sibel Tüzün
Düzenleme: Tansel Doğanay

SİBEL TÜZÜN BANDO EŞLİĞİNDE SORUYOR: ANLAMADIN Dİ Mİ?

Sevgili Erkekler; Bir kadının bakışını anlamak hüner ister, dudak kenarlarını okumak gerekir, “nefes alamıyorum “ diyorsa bir kadın orda sorun vardır ve itiraf etmeliyiz ki; kadınlar aslında romantik hediyeniz olan kırmızı gülleri pek sevmezler!

Merak etmeyin: Sibel Tüzün kadınlar hakkında bilmediklerinizi size bando eşliğinde anlatacak!

2017 yazını ‘Senden İmzalı’ single çalışmasıyla kapatan Sibel Tüzün‘ün 2018’i müjdeleyen yeni single çalışması “Anlamadın Di Mi?” özellikle erkekler için kadınları anlama konusunda bir rehber şarkısı olma özelliği taşıyor. “Anlamadın Di Mi?” şarkısıyla Sibel Tüzün kadın-erkek ilişkilerini mercek altına alıyor!

Sözü Sadettin Dayıoğlu’nun müziği ise Sibel Tüzün ve Sadettin Dayıoğlu’nun birlikte imzasını taşıyan “ Anlamadın Di Mi?” şarkısının düzenlemesi Tansel Doğanay’a ait. Single kapak tasarımı Denizhan Ateşalp imzası taşıyor. Bahçe katı stüdyolarında kayıt edilen single’ın mixleri Serkan Ayman yaparken mastering New York’da Justin Shurtz Sterling Sound stüdyolarında yapıldı. Ossi Müzik- Hakan Eren prodüktörlüğünde ve yapımcılığında gerçekleştirilen şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.

Ve...2018’i yeni single çalışması

“Anlamadın Di Mi?” ile karşılayan

Sibel Tüzün şarkıda sevenlerini

uyarıyor ve soruyor:

” Ne sebepten severseniz

o sebepten gelir ayrılık...

Anladınız di mi?”

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)