Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Vural - Mübah
Mübah
1) MÜBAH - VURAL
Söz-Müzik: Vural Düzenleme: Serkan Tanık

90'lar ve o dönemin alaturka pop müziğini özlemiştim . Yeni jenerasyon bunu yapmayınca sanırım ben büyümeyi beklemek zorunda kaldım . O halde ''MÜBAH'' :)

DİYARBAKIR doğumlu olan 24 yaşındaki genç popçu VURAL küçük yaşlarda başlamış olduğu müzik aşkına ilk olarak Valilik korolarıyla adım atmış . Okulda öğretmenleri tarafından da dikkatleri çeken Vural daha sonra usta isimlerden müzik eğitimi ve şan eğitimleri alarak müziğe olan tutkusunu arttırmıştır. Erken yaşlarda festivallerin yanı sıra bir çok organizasyonun gözbebeği haline gelmiş sesiyle ve sahne performansıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

Müzikle yetinmeyen genç popçu VURAL bir çok projede kamera arkası stil danışmanlığı yapmış ve önemli reklamlara sanat yönetmenliği yapmıştır. Yer aldığı projelerde yakışıklılığı ve 1.86 olan uzun boyuyla modacıların gözünden kaçmayan Vural aynı zamanda modellik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

İktisat mezunu olan Vural bir yandan muhasebe ve finans öğretmenliğini bitirirken şu anda da özel bir üniversite de moda tasarım eğitimine devam etmektedir.

On parmağında on marifet olan genç popçu Vural Türk pop ve Türk alaturka pop dalında Türkiye'nin önde gelen isimlerinden tam not almış ve usta isimlerin dikkatini kısa sürede üstüne toplamayı başarırken müziğe olan aşkını milyonlarla buluşturmaya karar vermiştir.

Sözü ve müziği Vural’a, düzenlemesi Serkan Tanık’a ait olan , OSSİ MÜZİK – Hakan Eren etiketiyle yayınlanan ilk digital single çalışması olan ''Mübah'' sıra dışı kareleriyle kendinden çok söz ettiren fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit tarafından fotoğraflandı. Sıra dışı, dünya standartlarında olan klip çalışmasında yönetmen koltuğunda Edris Haedr'ın yer aldığı Vural sesi, şarkısı ve duruşuyla ''Türkiye'de özlenen bir tarza sahip olan ve iyi yerlerde olacağı'' müziğin duayenlerinden tam not almıştır.

Farklı çizgisiyle ses rengiyle gelecek vaat eden Vural ; ''Sanat bir bütündür. Ses ve sahne de bir bütündür.

Sahne bir showdur aynı zamanda. Saygı çerçevesinde adabıyla herşey mübahtır. '' diyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)