Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Vocavoice - Sensiz Yıllarda
Sensiz Yıllarda
1) SENSİZ YILLARDA – VOCAVOICE
Söz: Fikret Şeneş
Müzik: Eduardo Da Silva-Jose Carlos Mosenkis

Koro ve akapella türünde çok sesli müzik yapan VocaVoice Grubu, çok yakında piyasaya çıkacak olan albümlerinin habercisi olan “Sensiz Yıllarda” isimli single ile karşınızda. Türkçe sözleri Fikret Şeneş’e ait olan şarkının VocaVoice düzenlemesinin yer alacağı single, albüm hakkında fikir verici nitelikte.

Daha önce Ajda Pekkan, Nilüfer gibi isimlerden dinlediğimiz “Sensiz Yıllarda” yı bu kez yepyeni bir sound ve farklı bir yorumla dinleyeceğiz.

Yapımcılığını Hakan Eren’in, Prodüktörlüğünü ve Solistliğini Bilgen Özcan Coşkunsoy’un üstlendiği ilk single “Sensiz Yıllarda” çok yakında Ossi Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak.

“Sensiz Yıllarda” şarkısının yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek olan klibin yönetmenliği Uğur Kurt imzasını taşıyor.

SESİN RİTMİ

İnsan sesini kullanarak, çoksesli şarkılarda çeşitli ritim enstrümanları, beatbox ve bazı parçalarda da enstrüman ve elektronik sesler kullanarak müzik yapan VocaVoice Grubu’nun repertuarı ortaçağ rönesans döneminden çağdaş döneme, Klasik, romantik türden pop, r&b ve folklorik şarkılara kadar geniş bir çeşitliliktedir.

VocaVoice Grubu, müziğin sadece sesle değil, vücut ritmi, danslar ve iyi bir kareografiyle bir bütün haline gelebileceğini, ifade bakımından da bunun çok daha etkili ve eğlenceli olduğunu düşünmektedir.

Çektikleri klipler ve verdikleri konserlerle bu güne kadar binlerce kişiye ulaşan VocaVoice Grubu ilk single’ları ve klibi ile dinleyicilerinin karşısına çıkmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)