Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ferhat Köse - Nazlanma
Nazlanma
1- NAZLANMA
Söz: Sezen Aksu – Aşkın Nur Yengi
Müzik: Aşkın Nur Yengi
Düzenleme: Serkan Balkan

Geçtiğimiz aylarda Soner Arıca''yla birlikte seslendirdikleri ''Çaresiz'' adlı şarkısıyla büyük beğeni alan, ardından söz ve müziği Cihan Konuk’a ait olan ‘Buraya Kadar’ isimli çalışması ile başarılı bir grafik çizen Ferhat Köse, şimdi de hepimizin çok sevdiği “Nazlanma” isimli şarkıyla karşınızda.

Sözleri Sezen Aksu ve Aşkın Nur Yengi’ye, müziği Aşkın Nur Yengi’ye ait olan Nazlanma isimli şarkıyı daha önce Aşkın Nur Yengi yorumuyla dinlemiştik.

Düzenlemesini Serkan Balkan’ın yaptığı Nazlanma zamanın akışında kaybolmayacak kadar güzel bir şarkı.

Ferhat Köse’nin günümüz soundunda yeniden yorumladığı Nazlanma, eskisinden daha renkli, daha modern, ritmik bir şekilde yorumlandı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının tek şarkısı olan Nazlanma’ya yönetmen Gökhan Özdemir tarafından yaz renkleriyle kalbinizi serinletecek bir klip çekildi.

Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse''ye Kavalda Eyüp Hamiş, Bas Gitarda Şentürk Öztaş, Gitarda Selahattin Güzelel, Vokallerde Murat Aziret ve Yonca Kocadağ eşlik etti. Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği single’ın kayıtları Maestro stüdyolarında yapıldı. Şarkının mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Abbas Karacak imzası var. Single’ın kapak tasarımı Murat Köse’ye ait.

Yine aylar var, geceler sensiz

Gözüm yollarda, ben çaresiz

Sensiz Ah''larda, ah günahlarda

Sevgiye hasret, feryatlarda

Hadi gel yapma ne olur

Bu ne hırs söyle ne gurur

Ayrılık seni de vurur beni de vurur

Hadi gel gel gel ne olursun gel

Hadi nazlanma hayat çok kısa

Hadi gel gel gel bu hasret yeter

Hadi nazlanma sonra bu aşk biter

Söz-Müzik: Aşkın Nur Yengi

Düzenleme: Serkan Balkan

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)