Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Onur Görgün - Belki de Sevemedin
Belki de Sevemedin
1- KÖR TALİH
Söz-Müzik: Ferdi Tayfur Düzenleme: Erdinç Şenyaylar
2- SEVECEKSEN SEV
Söz-Müzik: Yıldız Tilbe Düzenleme: Erdinç Şenyaylar
3- BELKİ DE SEVEMEDİN
Söz-Müzik: Yıldız Tilbe Düzenleme: Erdinç Şenyaylar
4- KIRMIZILAR
Söz-Müzik: Tezcan Erol Düzenleme: Tezcan Erol
5- BELKİ DE SEVEMEDİN (Radyo Versiyon)
Söz-Müzik: Yıldız Tilbe Düzenleme: Tezcan Erol
6- AFFETMİYORUM (Düet: Aylin Vatankoş)
Düet: Aylin Vatankoş Söz-Müzik: Onur Görgün Düzenleme: Erdinç Şenyaylar

Onur Görgün'ün, tiyatro geçmişiyle dolu 14 yıllık sanat hayatının ilk albümü olan "Belki de Sevemedin" tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

Yıldız Tilbe'nin armağan ettiği "Belki de Sevemedin" ve yeni bestesi "Seveceksen Sev'', Ferdi Tayfur'un 90'larda seslendirdiği "Kör Talih”, sözü müziği Tezcan Erol'a ait "Kırmızılar" ve sözü ve müziği kendisine ait olan "Affetmiyorum" adlı şarkısında Aylin Vatankoş ile düet yapan Onur Görgün, kendine has yorumuyla müzikseverlerle buluştu.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün yapımcılığını Hakan Eren, prodüktörlüğünüyse Meriç Bayraktaroğlu gerçekleştirdi. Müzik yönetmenliğini Erdinç Şenyaylar'ın yaptığı, Şenyaylar Stüdyosu’nda tamamlanan kayıtlarında mix ve masteringleri Erdinç Şenyaylar ile Erol Tezcan üstlendi. Styling olarak by Uğur Özaslan'la hazırlanıp kamera karşına geçen Onun Görgün’ün fotoğrafları Necmi İşinçelik tarafından çekilirken kartonet grafik tasarımı Mehmet Arslan tarafından hazırlandı.

Gökhan Özdemir’in yönetmenliğini üstlendiği, albüm ile aynı adı taşıyan, söz-müziği Yıldız Tilbe'ye ait olan ''Belki de Sevemedin (Radyo Versiyon)'' adlı şarkıya klip çekildi. Klipte Onur Görgün’e TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran ‘İŞTE BENİM STİLİM'in fenomen yarışmacısı Özlem Özden eşlik etti.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)