Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Ferhat Köse - Buraya Kadar
Buraya Kadar
1- Buraya Kadar
Söz-Müzik: Cihan Konuk
2- Çaresiz (Düet:Soner Arıca)
Söz-Müzik: Soner Arıca
3- Buraya Kadar
(Dj.Selami Bilgiç Versiyon)

15 yıldır profesyonel olarak sahneye çıkan aynı zamanda Zihinsel Engelliler okulunda müzik öğretmenliği yapan ve geçtiğimiz aylarda Soner Arıca''yla birlikte seslendirdikleri ''Çaresiz'' adlı şarkısıyla büyük beğeni alan Ferhat Köse, şimdi de söz ve müziği Cihan Konuk’a ait olan ‘Buraya Kadar’ yeni single çalışması ile karşınızda.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanacak single çalışmasında daha önce yayınlanan ‘Çaresiz’ şarkısı ile birlikte “Buraya Kadar” şarkısının iki farklı versiyonu buluyor. Sezgin Gezgin’in düzenlemesini yaptığı, bir ayrılık hikayesi ve şehir yalnızlığının anlatıldığı klip, son zamanlarda yaptığı kliplerle dikkatleri üzerine çeken yönetmen Gökhan Özdemir tarafından dramatik tonlara sahip olan Amsterdam’da çekildi.

Ferhat Köse’nin yaklaşık 3 gün süren çekimlerde giydiği kıyafetin styling’i ise

Zübeyde Köse’ye ait.

Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse''ye Dj.Selami Bilgiç yaptığı versiyonla destek oldu. Maestro stüdyolarında kayıtları yapılan şarkıların mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Gökhan Dinçaslan imzası var.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)