Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Merih Ermakastar - Gidenin Suçu Yok
Gidenin Suçu Yok
1- AŞKIN MESELESİ
2- GİDENİN SUÇU YOK
3- SEVİŞELİM
4- GİDİYOR MUSUN? (Feat: Denizsu Jana)
5- POLEN (Feat: Erol Özdamar)
6- KAFA GÜZEL OLSUN (Feat: Erol Özdamar)
7- AŞKIN MESELESİ (Radio Edit)

Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, üç yıllık bir aranın ardından biri versiyon olmak üzere yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Gidenin Suçu Yok”u 2013’ün ilk haftası yayımladı.

Yapımcılığını Hakan Eren’in, prodüktörlüğünü Serdar Ortaç’ın, genel koordinatörlüğünü Yelda Önen’in yaptığı Merih Ermakastar’ın üçüncü stüdyo albümü Ossi Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.

Albümde yer alan şarkıların ikisinin (Aşkın Meselesi, Gidenin Suçu Yok) söz ve müziğinde Serdar Ortaç, dördünde (Sevişelim, Gidiyor musun?, Polen, Kafa Güzel Olsun) ise Erol Özdamar imzaları yer almakta.

Merih Ermakastar’ın “Gidenin Suçu Yok” isimli yeni albümünde yer alan şarkıların kayıtları Marşandiz ve My Office stüdyolarında tamamlanırken, şarkıların düzenlemelerini Yaman Hadi ve Hakan Yelbiz yaptı. Şarkıların mixlerini Tarık Ceran ve Clive Knightly’e emanet eden Merih Ermakastar, mastering için ise yine Tarık Ceran ile çalıştı.

Merih Ermakastar, albümünde düetlere de yer verdi. “Gidiyor musun?” isimli şarkıda genç şarkıcı Deniz Sujana ile düet yaparken, söz ve bestesi Erol Özdamar’a ait “Polen” ve “Kafa Güzel Olsun”da ise şarkıların sahibi genç müzisyen ile şarkıcı ve müzisyen olarak trompeti ile paslaştı.

Albümden ilk video klip, popüler dizilerin görüntü yönetmeni Tolga Çetin yönetmenliğinde aynı zamanda albümün isim şarkısı olan, söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait “Gidenin Suçu Yok” a çekildi. Şile’de gerçekleşen çekimler 20 saat sürerken, Merih Ermakastar’a video klipte modeller eşlik etti. Fotoğraf çekimleri ise Murat Ertürk, Mehmet Okutan ve Barış Celal Karasapan tarafından video klip çekiminde ve farklı mekanlarda gerçekleştirildi.

Pozitif ve renkli kişiliği ile uzun yıllardır adından söz ettiren, müzisyen olarak birçok farklı projede yer alan Merih Ermakastar, yeni albümü “Gidenin Suçu Yok” ile farklı müzik zevklerine hitap eden bir projeyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)