Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Tülin ile Zafer - Kırılgan Aşkım
Kırılgan Aşkım
1- KIRILGAN AŞKIM
Söz -Müzik: Mehmet Andiçen
Düzenleme: Mehmet Andiçen
2- HELAL OLSUN
Söz-Müzik : Ferhat Çağlar Yiğit
Düzenleme: Mehmet Andiçen
3- BUNDAN BÖYLE
Söz: Pınar Uçarlar Müzik: Mehmet Andiçen
Düzenleme: Mehmet Andiçen
4- DOSTUM OLMA
Söz: Evrim Peker - Korkut Peker Müzik: Korkut Peker
Düzenleme: Mehmet Andiçen
5- HEP TEK BAŞINA
Söz: Ersin Çalışkan Müzik: Mehmet Andiçen
Düzenleme: Mehmet Andiçen
6- YEMİN ETTİM
Söz: Aram Arakelyan Müzik: Barış Aryay
Düzenleme: Mehmet Andiçen
7- TOMBALAK TOMURCUK
Söz - Müzik: İlhan Şeşen
Düzenleme: Mehmet Andiçen
8- YANGIN VAR ALLAH
Söz: Aşkın Tuna Müzik: Barış Aryay
Düzenleme: Mehmet Andiçen

İstanbul ve Antalya sahnelerinde 1990 yılından beri sahne programları yapan,eğlence dünyasının aranılan ikilisi Tülin ile Zafer , “KIRILGAN AŞKIM” adlı ilk albümleriyle müzikseverlerle buluşmaya hazır.

Tülin ile Zafer, müzikal duygunun ikinci plana düştüğü “Ah nerede o eski şarkılar?” diyeceğimiz, özlediğimiz ve dinledikçe güzelleşecek unutulmaz anılara yolculuğa çıkartacak, hazırlık aşaması yaklaşık iki yıl süren albümleriyle bizlere merhaba diyorlar.

Tülin ile Zafer’in “Kırılgan Aşkım” adlı albümlerinde, Mehmet Andiçen, İlhan Şeşen, Aşkın Tuna, Barış Aryay, Ferhat Çağlar Yiğit, Korkut Peker, Evrim Peker, Ersin Çalışkan, Aram Arakelyan, Pınar Uçarlar’ ın söz ve besteleri yer almakta. Dinleyen herkesi bir yerlere götürecek, kimi zaman gözlerinizde bir buğu, kimi zaman sevgiliye bir mesaj, kimi zaman yeni filizlenen bir sevda, kimi zaman da aşka “AŞIK” olacaksınız tekrar tekrar bıkıp usanmadan... Albümün çıkış şarkısı olan “KIRILGAN AŞKIM” bütün aşıkların kalbine dokunacak.

Albümde, sözü ve müziği İlhan Şeşen’e ait ; “Tombalak Tomurcuk” şarkısını yıllarca birlikte sahne programlarında seslendiren, her defasında birbirleriyle hem eğlenen, hem de bunu SAHNE ŞOVU haline döndüren Tülin ile Zafer için bu şarkının yeri çok özel...

Albümde, “KIRILGAN AŞKIM”, “HELAL OLSUN”, “YANGIN VAR ALLAH”, “DOSTUM OLMA”, “BUNDAN BÖYLE”, “HEP TEK BAŞINA”, “TOMBALAK TOMURCUK”, “YEMİN ETTİM” adlı toplam 8 tane yeni şarkı yer almakta. Okumalar STUDIODA stüdyosunda Mehmet Andiçen’in müzik direktörlüğünde yapıldı.

Tülin ile Zafer’in, ilk klibi albümle aynı ismi taşıyan sözü ve müziği Mehmet Andiçen’e ait “KIRILGAN AŞKIM” adlı şarkıya Taksim Film Stüdyolarında çekildi. Klibin yönetmenliğin Serdar Gözelekli üstlendi. Yapımcılığını Hakan Eren , Prodüktörlüğünü Hakan Eren-Mehmet Andiçen, Süpervizörlüğünü Hakan Eren-Özlem Koç’ un üstlendiği albüm OSSİ MÜZİK etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)