Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Soner Arıca - Şarkılar AŞK'ı Söyler
Şarkılar AŞK'ı Söyler
1- Deniz Gözlüm
2- Bu mu Sevda
3- Kapını Çalan Benim
4- Ayrılık
5- Adın Bahardı
6- Bitmeyen Sevda
7- Beni Bırakma
8- Seni Seviyorum
9- Kayıp
10- Sen Giderken
11- Seviyorum
12- Yarın Her Şey Değişebilir
13- Neredeydin

Soner Arıca’nın 20 yıllık müzik yaşamında hit olmuş 13 slow şarkıdan oluşan “ŞARKILAR AŞKI SÖYLER” adlı arşivlik albümü OSSİ Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Sanatçının 20. sanat yılına denk gelen “ŞARKILAR AŞKI SÖYLER” adlı albümü aynı zamanda sevenlerine bir nevi SEVGİLİLER GÜNÜ armağanı.

“ŞARKILAR AŞKI SÖYLER”in eser seçimlerinde, sanatçının 20 yılını özetleyen konserlerde yoğun istek alan ve dijital ortamda en çok dinlenen şarkılar göz önünde bulunduruldu. Yeni aranjeleri Tansel Doğanay ve Sezgin Gezgin tarafından yapılan şarkıların ilk düzenlemelerine sadık kalınarak akustik tavrın korunmasına dikkat edildi.

Süpervizörlüğü Candar Köker tarafından yapılan albümde Serhan Yadsıman, İsmail Soyberk, Fahri Karaduman, İlter Kurcala, Ali Demirel, Cengiz Ercümer,Gündem Ensemble grubu ve Mert Ali İçelli gibi müzisyenler de enstrümanlarıyla katkıda bulundu.

“ŞARKILAR AŞKI SÖYLER”DE HANGİ HİT ŞARKILAR VAR?

“Deniz Gözlüm”, “Bu mu Sevda”, “Kapını Çalan Benim”, “Ayrılık”, “Adın Bahardı”, “Bitmeyen Sevda”, “Beni Bırakma”, “Seni Seviyorum”, “Kayıp”, “Sen Giderken”, “Seviyorum”, “Yarın Her Şey Değişebilir” ve “Neredeydin” adlı hit olmuş 13 şarkının yanı sıra, dinleyenler tarafından “2011 yılının en iyi düet çalışması” olarak nitelendirilen, Arıca’nın Yeliz ile gerçekleştirdiği “NEREDEYDİN” adlı düet de yer alıyor.

MÜZİK ARŞİVCİLERİ KAYITSIZ KALMAYACAK!

Özellikle arşivcilerin mutlaka koleksiyonlarına dahil etmek isteyeceği, kayıtsız kalamayacakları “ŞARKILAR AŞKI SÖYLER”, aşk şarkılarını sevenlerin de ilgisini çekecek nitelikte.

İLK KLİP YAYINDA, İKİNCİ KLİP RADYO DJ VE DİNLEYİCİLERDEN GELECEK!

Albümün ilk klibi, sanatçının Yeliz ile birlikte seslendirdiği “NEREDEYDİN” adlı düete albüm çalışmaları stüdyoda devam ederken çekildi ve yayınlanmaya başladı.

“Şarkılar Aşkı Söyler”in ikinci klip çalışması ise radyo DJ ve dinleyicilerinin tepkilerine göre belirlenecek. “Seni Seviyorum” ve “Yarın Her şey Değişebilir” favorilerden.

AŞKLA GEÇMİŞ 20 YIL!

Soner Arıca ilk albümü “Bir Umut”u çıkardığında yıl 1992’ydi. Aradan geçen yirmi yıl boyunca Soner Arıca şarkılarının asıl meselesi olan aşk, kendi tahtından hiç inmedi. Tersine, aşk Soner Arıca şarkılarındaki kendi tahtını daha da sağlamlaştırdı. Soner Arıca’nın şarkıları gerçek aşkı bilen ve onun peşinden gidenlerin şarkıları oldu. Şarkıları yaşanan ya da yaşanamayan aşklara güç kattı. Kimi zaman aşkların eşlikçisi, kimi zaman aşkların en dokunaklı özeti, çoğu zaman da aşkların ta kendisi oldu.

20 yılda damıtılmış, kalıcılığı zamanla sınanmış bu unutulmaz aşk şarkılarının toplandığı “ŞARKILAR AŞKI SÖYLER” sanatçının 20’nci yılını kutlama projesi niteliği de taşıyor.