Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Sadık Karan - Hep Bana
Hep Bana
1- HEP BANA (Ender Çabuker Versiyon)
2- HEP BANA (Gürsel Çelik Versiyon)

2005 yılında ‘’BAK GİDERSEM DÖNMEM’’ isimli şarkısıyla popüler müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan SADIK KARAN, 2008 yılında çıkardığı ikinci albümü ‘’AMAN’’ , 2009 yılında çıkardığı üçüncü albümü ‘’DOST KAZIĞI’’ndan sonra ilk single çalışmasıyla 2011 yazına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ekim ayı gibi yayınlanacak dördüncü albümünün habercisi olan ilk single çalışmasının adı ‘’HEP BANA’’.

OSSİ Müzik etiketiyle Hakan Eren'in yapımcılığında 26 Mayıs’da tüm müzik marketlerde internet korsanlığına karşı 1TL satış fiyatıyla yerini alacak single'ın prodüktörlüğünü SADIK KARAN yaptı.

Önceki albümlerinde de olduğu gibi ‘’HEP BANA’’ isimli single çalışmasının da söz ve müziği, sanatçının kendisine ait. Single’da iki versiyon olarak yer alan ‘’HEP BANA’’da, aranjör olarak Ender Çabuker ve Gürsel Çelik imzası var. Rıza Erekli stüdyosunda Emirhan Cengiz ve Aliş Kaygusuz tarafından kaydedilen çalışmanın miksleri Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Bu yaz ‘’HEP BANA’’ şarkısı ile beğeni toplamaya hazırlanan SADIK KARAN’ın imaj fotoğraflarını Oktay Dönmez çekerken kartonet tasarımını Hakin Des yaptı.

Kendine has yorumu, eğlenceli sözleri ve besteleriyle çıkardığı her albümde hit çıkış şarkılarına imza atan sanatçı, aynı başarıyı ilk single çalışması ‘’HEP BANA’’ ile de sürdürüyor. Sessiz ve derinden sağlam adımlarla kendine sağlam bir dinleyici kitlesi edinen SADIK KARAN'ın öğretmenlik geçmişi söz yazarı

ve besteci kişiliğinde de kendini hissettiriyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)