Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
İlker Aydemir - Hasret
Hasret
/ İlker Aydemir
1- HASRET
Söz-Müzik: İlker Aydemir
Düzenleme: Sadun Ersönmez
.
HASRET
Ne kaçmaya ne de saklanmaya mecalim var
Ki zaten nafile
Tüm köşeler kapılmış
Kanıksadığımı kanıtlıyor son dileklerim
Hasmımı dostumdan ayıramıyorum ki
Bir fakirim yine de sadaka istemem
Avuçlarım açıksa başka sebepten
Tek şikayetim sensiz akan ömrümden
İhtimalimizi bilmediğimden
Bazen göz göze geliyoruz vakit geçerken
Bilsen ne dualar ediyorum içimden
İLKER AYDEMİR’DEN “HASRET”
İlker Aydemir “Evde Duramıyorum” ve “Ah Der Geçerim” isimli singlelarının ardından söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Sadun Ersönmez’e ait olan üçüncü single çalışması “HASRET” ile müzikseverlerle buluşuyor.
İlker Aydemir’in, tamamen akustik enstrümanlarla kaydedilen, bir Ege türküsü formundaki “HASRET” isimli single’ı ritim ve blues grooveları ile harmanlanarak sunuldu. Klavyelerde Sadun Ersönmez’in olduğu çalışmanın mix ve masteringi Levent Demirbaş tarafından yapıldı.
İlker Aydemir’in “HASRET” isimli single’ının dijital illüstrasyon tekniğiyle yapılan kapağı ve grafik tasarımı sanatçının kendisi tarafından hazırlandı.
Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “HASRET” şarkısının, sonsuz dostluğa atfedilen çok özel video klibi; animasyon olarak İlker Aydemir tarafından yapıldı.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.