Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Taner - Gönüllü
Gönüllü
/ Taner
1- Gönüllü
Söz – Müzik : Erol Özdamar
Düzenleme: Murat Uncuoğlu
2- Karagözlüm
Söz – Müzik : Cihan Konuk
Düzenleme : Töre Cengiz
3- Gönüllü (akustik)
Düzenleme: Töre Cengiz
TANER “GÖNÜLLÜ” GELİYOR…
1999 yılında çıkarmış olduğu “Affetmedim Kendimi” isimli şarkısıyla Türk Pop Müziği’nin klasikleri arasına giren Taner, 2001 yılında çıkarmış olduğu “Aşk Mazi Oldu” albümünden sonra 9 yıl sonra maxi single çalışması “GÖNÜLLÜ” ile tekrar sevenleriyle buluşuyor...
Gönüllü ve Karagözlüm isimli iki şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında şarkılarının düzenlemeleri Töre Cengiz ve Dj Murat Uncuoğlu&Emre HC tarafından hazırlandı. Şarkıların mikslerinde Barış Büyük ve Efe Demiryoğuran var. Fotoğrafları Cengiz Karlıova tarafından çekilen albümün, kapak tasarımını Engin Korkmaz yaptı.
Ossi Müzik etiketiyle çıkan Taner’in “Gönüllü” isimli yeni maxi single albümünün ilk klibi de albümün isim şarkısı “Gönüllü”ye Altan Dönmez yönetmenliğinde çekildi...

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.