Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Ersan Erdura - Çocuk Gözler (Can Hatipoğlu Remix)
Çocuk Gözler (Can Hatipoğlu Remix)
/ Ersan Erdura
1- ÇOCUK GÖZLER (CAN HATİPOĞLU REMIX)
Söz: Özdemir Kaptan
Müzik: İsmail M. Akman
Düzenleme: Can Hatipoğlu
.
ÇOCUK GÖZLER (CAN HATİPOĞLU REMIX)
Sessiz durur önümde resmin
Bakar bana gözlerin
Işık arar gecede resmin
Umut verir gözlerin
O bakışın senin
Bayramlık gözlerinin
Çocuk gibi bakan
Güneş gibi yakan
Hep içimde saklasam
İşte resmin önümde sessiz, sessiz
Resmin duruyor
Renksiz geçen geceye
Sensiz resmin renkler veriyor
ERSAN ERDURA’DAN 44 YIL SONRA GELEN
“ÇOCUK GÖZLER” YORUMU
Dj Can Hatipoğlu Remix
Türkiye’nin Elvis Presley’i olarak anılan, pop müzik tarihinin yıldız ismi Ersan Erdura, ilk kez 1977 yılında yayımlanan “Çocuk Gözler – Yalnız Değilsin” isimli plağında seslendirdiği, “Çocuk Gözler” isimli şarkısı için 44 yıl sonra stüdyoya girdi. Ersan Erdura, geçen 44 yılın ardından aynı şarkıyı, aynı tonda, aynı seste yeniden okudu. “Çocuk Gözler” müzik dünyasının önemli Dj’lerinden Can Hatipoğlu tarafından düzenlendi.
Ossi Müzik’in, klasikleşen şarkıları yeni nesille buluşturma projesi kapsamında Dj Can Hatipoğlu ile yola çıktığı projenin beşinci single’ı olan “Çocuk Gözler” in 70’li yılların ruhu korunarak, günümüz soundları ile sunulan yeni düzenlenmesi tüm dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluşuyor.
Sözleri Özdemir Kaptan’a ait olan “Çocuk Gözler” in düzenlemesi, mix ve mastering’i Dj Can Hatipoğlu tarafından yapıldı. Şarkının yeni düzenlemesinde ki klavyeleri Halil İbrahim Işık çaldı.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. 2021 versiyon “Çocuk Gözler” remix çalışmasının single kapak

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.