Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Ayşe Çınar - Başın Sağ Olsun
Başın Sağ Olsun
/ Ayşe Çınar
1- BAŞIN SAĞ OLSUN
Söz: Gökhan Şahin
Müzik: Şahin Kurnaz
Düzenleme: Şahin Kurnaz
.
BAŞIN SAĞ OLSUN
Olay çıkartırım uyarmadı deme
Lafı geveleme söyle de kurtul
Takıldın daha ilk sabır testine
Kelebeğin bile öncesi tırtıl
Gidenin önünde durmayız
Giden buyursun
Kedi hangimizde kalsın, istiyor musun?
İkimizin olduğu fotoğraflar var
Birazdan siliyorum
Başın sağ olsun...
Ya sen adam olmıcan
Sus! İkna olmıcam
Asla yalana doymıcan
Neyse artık inanmıcam
Ya sen rahat durmıcan
Anlat; ama ikna olmıcam
Şöyle yeni bir senaryo yok mu?
Neyse artık ben oynamıcam
AYŞE ÇINAR “BAŞIN SAĞ OLSUN” DİYOR
Ayşe Çınar sözleri Gökhan Şahin’e, müziği ve düzenlemesi Şahin Kurnaz’a ait olan “BAŞIN SAĞ OLSUN” isimli yeni single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.
“Cadı Kazanı” isimli son single’ı ile dinleyenlerden tam not alan Ayşe Çınar, Türk Halk Müziğine ait bir enstrüman olan kavalı modern batı soundu ile birlikte popüler müzik içinde kullanarak düzenlenen “BAŞIN SAĞ OLSUN” isimli yeni şarkısıyla iddialı.
Ayşe Çınar, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Juliet Demir’in tasarladığı şapka ile H2O fotoğraf stüdyosunda Halil Güzel’in objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.
Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “BAŞIN SAĞ OLSUN” single’ında Ayşe Çınar’a, Pınar Çubukçu ve Fatih Ertür vokalleriyle eşlik ettiler. Şarkının mix ve mastering’i Tarık Ceran tarafından Digilog By TC stüdyoda yapıldı.
“BAŞIN SAĞ OLSUN” un video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, Life Park İzoletta’da çekildi. Klipte 4 farklı sahnede izlediğimiz Ayşe Çınar aşkta antrenmanlı, yalan aşkları ciddiye almayan, güçlü bir kadını canlandırıyor.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.