Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Reyhan Karaca - Bi Zahmet
Bi Zahmet
/ Reyhan Karaca
1- Bİ ZAHMET
Söz: Sadettin Dayıoğlu
Müzik: Reyhan Karaca-Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Emre Gören
.
Bİ ZAHMET
Yazıldığı gibi okunmuyormuş aşk
Yazık sende o kadar etmiyormuş aşk
Vururken yüzüme her şeyi açık açık
Meğer benden yerini saklıyormuş aşk
Öyle dünya var mı söyle?
Severken aldatacaksın
Ezip üstünden geçip kalbi tekrar kıracaksın
Bahanelerin bittiyse, konuşma sona erdiyse
Yavaştan sen beni; artık bi zahmet unutacaksın
REYHAN KARACA “Bİ ZAHMET” DİYOR
Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Reyhan Karaca, art arda yayınladığı “Laga Luga”, “Aşk Tutulması” isimli şarkılarının ardından yeni single’ı “Bi Zahmet” ile müzikseverlerle buluşuyor.
Reyhan Karaca, son iki single’ında devam eden müzikal birlikteliği bu şarkısında da sürdürüyor ve sözü Sadettin Dayıoğlu’na, müziği kendisine ve Sadettin Dayıoğlu’na, düzenlemesi Emre Gören’e ait olan yeni single’ı ile “Yavaştan sen beni; artık ‘Bİ ZAHMET’ unutacaksın” diyor. Ozinga Productions’da kaydedilen şarkının mix’i Utku Ünsal, mastering’i Emre Kıral tarafından yapıldı.
Karaca, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için ünlü moda tasarımcısı Murat Aytulum’un hazırladığı kostümler ve styling ile Burak Yener’in objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı da Burat Yener tarafından hazırlandı.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan “Bi Zahmet” isimli single’ın proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren ve Reyhan Karaca üstlendi. Şarkının video klibi Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Çatalca Ormanlı Plajı’nda çekildi. Klibinde Bir moda çekimi konseptiyle kamera önüne geçen Reyhan Karaca, enerjisi ve Murat Aytulum’un kendisine özel tasarladığı, üzerinde graffiti konsepti ile şarkısının sözlerinin yazılı olduğu mayosuyla dikkat çekiyor.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.