Gönen / Vesile


Yayın Tarihi: Mayıs 2009
Yapım: Ossi Müzik
Yapımcı: Hakan Eren
Prodüktör: Gönen
Fotoğraflar: Güneş Kazdal
Grafik Tasarım: Şeref İnce
Basın ve Halkla İlişkiler: Emre Duymaz
» Bülteni indir
» Büyük kapağı indir
» Bulunduğu albümler
» Satın al
Albümü bulabileceğiniz bazı adresler:
Spotify
Esen Shop
D&R
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.
Şarkı Listesi
1- Vesile
Söz-Müzik: Soner Kabadayı
GÖNEN “VESİLE” OLUYOR.

Gönen aşkı doyasıya yaşayamayanlara VESİLE olacak…

Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden GÖNEN, ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra, yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile karaokesinin bulunduğu yaz single’ı ile sürpriz yaptı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan “Vesile” şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan Gönen, işletme mühendisliği okuduktan sonra müziğe Türkiye’de devam etme kararı almasının ardından hep kaliteli işlerle sevenlerinin karşısına çıktı.

Sözel ve müzikal bütünlük içeren, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak VESİLE, modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.

Müzik dünyasında Serdar Ortaç, Gökhan Özen, Ferhat Göçer gibi isimlerle Best FM' de artık klasikleşen canlı istek programları GÖNEN'le devam etmeye başladı. Eski ve yeni şarkılarının haricinde istek şarkıları gitarı ile söyleyen Gönen, her Pazar akşamı canlı yayında dinleyicileri ile buluşuyor.

Fotograflarını Güneş Kazdal’ın çektiği single’ın klibi, VESİLE ‘nin düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait olan versiyonuna çekildi.

VESİLE

İçimdeki çiçeğe güneş bile bayılır

Dört mevsim solmaz

Gidenler yüreğimize yenileri çağırır

Sevene bir şey olmazKaderde sürüne sürüne yol almak varsa

Bunu göze alabilirim

Aynı yerde durunca yürek sana varacaksa

Yerimde sayabilirimAyıp değil öğren bilmiyorsan

Adalet sonunda yerini bulur

Kötülük edene bile kızma canım

Bilmeden iyiliğe vesile olur


Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)