Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Gönen - Vesile
Vesile
/ Gönen
1- Vesile
Söz-Müzik: Soner Kabadayı
GÖNEN “VESİLE” OLUYOR.
Gönen aşkı doyasıya yaşayamayanlara VESİLE olacak…
Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden GÖNEN, ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra, yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile karaokesinin bulunduğu yaz single’ı ile sürpriz yaptı.
Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan “Vesile” şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.
Uzun yıllar Amerika’da yaşayan Gönen, işletme mühendisliği okuduktan sonra müziğe Türkiye’de devam etme kararı almasının ardından hep kaliteli işlerle sevenlerinin karşısına çıktı.
Sözel ve müzikal bütünlük içeren, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak VESİLE, modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.
Müzik dünyasında Serdar Ortaç, Gökhan Özen, Ferhat Göçer gibi isimlerle Best FM' de artık klasikleşen canlı istek programları GÖNEN'le devam etmeye başladı. Eski ve yeni şarkılarının haricinde istek şarkıları gitarı ile söyleyen Gönen, her Pazar akşamı canlı yayında dinleyicileri ile buluşuyor.
Fotograflarını Güneş Kazdal’ın çektiği single’ın klibi, VESİLE ‘nin düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait olan versiyonuna çekildi.
VESİLE
İçimdeki çiçeğe güneş bile bayılır
Dört mevsim solmaz
Gidenler yüreğimize yenileri çağırır
Sevene bir şey olmaz
Kaderde sürüne sürüne yol almak varsa
Bunu göze alabilirim
Aynı yerde durunca yürek sana varacaksa
Yerimde sayabilirim
Ayıp değil öğren bilmiyorsan
Adalet sonunda yerini bulur
Kötülük edene bile kızma canım
Bilmeden iyiliğe vesile olur

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.