Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Erkut Taçkın - Sevmek İstiyorum (Can Hatipoğlu Remix)
Sevmek İstiyorum (Can Hatipoğlu Remix)
/ Erkut Taçkın
1- SEVMEK İSTİYORUM (CAN HATİPOĞLU REMIX)
Söz: Mehmet Teoman
Düzenleme: Can Hatipoğlu
.
SEVMEK İSTİYORUM (CAN HATİPOĞLU REMIX)
Nereden geliyorum?
Nereye gidiyorum?
Neredeyim ben?
Bilmek istiyorum
Sevgiyi arıyorum
Güzele tapıyorum
İnsan mıyım ben?
Bilmek istiyorum
Acılar çekiyorum
Gözyaşı döküyorum
Aşık mıyım ben?
Bilmek istiyorum?
Dağlara çıkıyorum?
Yağmurda koşuyorum
Deli miyim ben
Bilmek istiyorum
Şarkılar söylüyorum
Şiirler yazıyorum
Ağlıyorum sevmek istiyorum
ERKUT TAÇKIN “SEVMEK İSTİYORUM”
Dj Can Hatipoğlu Remix
Türkiye’nin Elvis Presley’i olarak anılan, Türk Rock Müziği’nin ilk temsilcilerinden olan Erkut Taçkın’ın, 1975 yılında yayınlanan kendi adını taşıyan LP albümünde seslendirdiği “Sevmek İstiyorum” isimli şarkısı günümüz teknolojisi ile sanatçının orijinal plak kaydından vokali ayrıştırılarak müzik dünyasının önemli Dj’lerinden Can Hatipoğlu tarafından yeniden düzenlendi. “Sevmek İstiyorum” yeni düzenlemesiyle tüm dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle buluşuyor.
Netflix platformunda ilk sezonuyla dikkat çeken “Aşk 101” isimli dizinin ilk bölümünde yayınlanmasının ardından yeni kuşağın büyük ilgi gösterdiği “Sevmek İstiyorum”, 45 yılın ardından yeniden popüler oldu. Şarkının sözleri Mehmet Teoman’a, 70’li yılların ruhu korunarak günümüz soundları ile sunulan düzenlemesi, mix ve masteringi ise Dj Can Hatipoğlu’na ait.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. Single kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.
Ossi Müzik’in, klasikleşen şarkıları yeni nesille buluşturma çalışmaları kapsamında Dj Can Hatipoğlu ile yola çıktığı projenin 3. single’ı olan “Sevmek İstiyorum” un video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, sosyal mesafe kurallarına uyularak ev ortamında çekildi.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.