Nerhan Hepşen / Anne


Yayın Tarihi: Mayıs 2009
www.nerhan.com
» Bülteni indir
» Büyük kapağı indir
» Bulunduğu albümler
» Satın al
Albümü bulabileceğiniz bazı adresler:
Spotify
Esen Shop
D&R
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.
Şarkı Listesi
1- Anne
Söz-Müzik: Nerhan Hepşen (Ossi Müzik) Düzenleme: Cem Yıldız-Rüstem Mahmudzade
2- Anne (Enstrümantal)
NERHAN HEPŞEN - ANNE...

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı zamanlardandır “ANNE”ye dair her şey…
Ve çoğu zaman notalar özgür bırakıldığında anlamlıdır birçok şey…
“...uyan da gülümse

sarıp sarmala yine

çok erken daha dur

hemen şimdi çekip gitme…”
“Yitirilmeden kıymeti bilinen tüm annelere…”Belki de hepimizin içinde kalanları yazıp söylemiş Nerhan Hepşen 80 yıllık yaşamına birbirinden değerli 6 eser sığdıran annesi için. Yaşamlarımızın tek mimarı annelerimize geç kalmadan söylemek istediklerimizi sıcacık bir müzikle seslendirmiş.

Nerhan Hepşen’in sözlerini yazdığı ve bestelediği “Anne” şarkısının yer aldığı CD, söyleyemedikleriniz yarınlara kalmasın diye Anneler Günü’nde sizin yerinize söyleyecek her şeyi.

Profesyonel iş hayatında İnsan Kaynakları yöneticiliği yapan Nerhan Hepşen, PalFM’de de her Pazar 23.00-01.00 arasında kenarDA köşeDE isimli programın yapımcı ve sunuculuğunu yapıyor. Tüm kaynağını insanlardan biriktirdiği “Üç Vakit Ayna” isimli ilk kitabını şiir severlerin beğenisine sunmaya hazırlanan Nerhan Hepşen’in “Anne” şarkısının 2 farklı düzenlemesinin yer aldığı müzik CD’si de kitapla birlikte hediye edilecek.