Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram

Yayın Tarihi: Nisan 2020
Yapım: Ossi Müzik
Yapımcı-Prodüktör: Hakan Eren
Mix-Mastering: Can Hatipoğlu
Klavye: Halil İbrahim Işık
Klip Yönetmeni: Gökhan Özdemir
Grafik Tasarım: Özlem Semiz
» Bülteni indir
» Büyük kapağı indir
» Bulunduğu albümler
» Satın al
Albümü bulabileceğiniz bazı adresler:
Spotify
Esen Shop
D&R

» Önceki Albüm
» Sonraki Albüm

» Twitter'da paylaş
» Facebook'ta paylaş

Sev Kardeşim (Can Hatipoğlu Remix)
/ Şenay
1- SEV KARDEŞİM (CAN HATİPOĞLU REMIX)
Söz: Şenay Yüzbaşıoğlu
Müzik: Hirsch Nurit-Barak Wild David
Düzenleme: Can Hatipoğlu
23 NİSAN’IN 100. YILINDA ÇOCUKLARA ÖZEL BİR PROJE
“SEV KARDEŞİM”

Şarkılarıyla Türk pop müziğinin unutulmaz yıldızları arasına giren Şenay’ın, 70’li yıllara damgasını vuran ve o yıllardan günümüze popülerliğini hiç kaybetmeyen sevgi, barış, kardeşlik gibi verdiği öneli mesajlarla Türkiye’de 7’den 70’e herkesin ezbere bildiği
“Sev Kardeşim” isimli şarkısı, günümüz teknolojisi ile sanatçının orijinal plak kaydından vokali ayrıştırılarak, müzik dünyasının önemli Dj’lerinden Can Hatipoğlu tarafından yeniden düzenlendi. 70’li yılların ruhu korunarak, günümüz soundları ile buluşturulan “Şenay - Sev Kardeşim” plağı, 49 yılın ardından 23 Nisan’ın 100. yılına özel tüm dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle yeniden buluşuyor.
Türkçe sözleri Şenay’a, müziği Hirsch Nurit & Barak Wild David’e ait, orijinali “Veshuv Itchem” isimli bir İsrail şarkısı olan “Sev Kardeşim” in mix ve masteringi Dj Can Hatipoğlu’na ait. Şarkının yeni düzenlemesinde ki klavyeler Halil İbrahim Işık tarafından çalındı.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Erçelik Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. Eren, Dj Can Hatipoğlu’nun düzenlemesiyle sunduğu 2020 versiyon “Sev Kardeşim” remix çalışması ile şarkının “Z” kuşağına da ulaşmasını hedefliyor. Şenay’ın, bu single çalışmasının kapak fotoğrafı 1975 yıllında TV’de 7 GÜN dergisinin kapağı olarak çekilmiş. Single kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.


Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.