Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Işıl Yücesoy - Yetmez Mi
Yetmez Mi
/ Işıl Yücesoy
YETMEZ Mİ
Söz: Sabahattin Ali
Müzik: Cenk Taşkan (Ossi Müzik)
Düzenleme: Ödül Erdoğan
IŞIL YÜCESOY - YETMEZ Mİ?
Aşk seni harap etmez mi?
Takatını tüketmez mi?
Sendeki ateş bitmez mi?
Yetmez mi gönül, yetmez mi?
Hangi derdimi sayayım?
Aşka nasıl dayanayım?
Yandım, daha mı yanayım?
Yetmez mi gönül, yetmez mi?
Göğsümde tıkanır sesim,
Yok yaşamaya hevesim;
Ben bir dermansız bireyim.
Yetmez mi gönül, yetmez mi?
IŞIL YÜCESOY’DAN SABAHATTİN ALİ ESERİ “YETMEZ Mİ?”
Çok yönlü sanatçı kişiliğiyle hayatlarımızda iz bırakan Işıl Yücesoy, yakın zamanda yayınladığı “Zamansız” albümü; “Hayat Herkese Aynı”, “Hani Ben” singlelarının ardından sunduğu bir Sabahattin Ali-Cenk Taşkan eseri “YETMEZ Mİ?” ile karşınızda.
Aşktan takati kalmayan bir kadının, sevgiliye haykırışı olan “YETMEZ Mİ?” isimli eserin sözleri ülkemizin önemli yazarlarından ve şairlerinden olan Sabahattin Ali’ye, müziği Türk popunun önemli bestecilerinden Cenk Taşkan’a ait.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Erçelik Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlenirken, şarkının modern soundlarla sunulduğu düzenlemesinde Ödül Erdoğan’ın imzası var. Ödül Erdoğan Music Studio’da kaydedilen şarkının mix ve masteringi Arzu Alsan’a ait. Yücesoy’un, single çalışmasının kapak fotoğrafı yönetmen Gökhan Özdemir tarafından çekildi. Kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.
Işıl Yücesoy, “YETMEZ Mİ?” isimli yeni single’ının video klibi için Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Sabahattin Ali’nin hayatına göndermeler de yapılan klipte, 25 farklı insan yüzünün kullanıldı. Video klipte toplumun farklı kesimlerinden insanların ortak duyguları yaşadıklarını ve aslında biz olduklarını izliyorsunuz.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.