Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Demet Sağıroğlu - Sen Şimdi Aşk Diyeceksin
Sen Şimdi Aşk Diyeceksin
/ Demet Sağıroğlu
1- SEN ŞİMDİ AŞK DİYECEKSİN
------
Düşmeliyim yakandan
Bu kalp atışı fazla inan
Yetişemezsin!
Başka görür bu gözler
Koyduğu yerden seni
İnemezsin!
Sen şimdi aşk diyeceksin
Aşk değil bu
Bilemezsin!
Sessiz kalınca, vazgeçtim sanma
Kimseden böyle kolay gidemezsin
Doldur desem bendeki yerini
Bizzat kendin bile, inan yetemezsin!
-----------
Söz & Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Feryin Kaya & Burak Irmak
DEMET SAĞIROĞLU’NDAN SAPLANTILI AŞKLARIN ŞARKISI:
“SEN ŞİMDİ AŞK DİYECEKSİN”
Duygu yüklü sesi ile Türk Pop Müziği'nin en eşsiz yorumcularından biri olan Demet Sağıroğlu, uzun zamandır özlemle beklenen slow şarkısı “SEN ŞİMDİ AŞK DİYECEKSİN” ile müzikseverlerle yeniden buluşuyor.
Demet Sağıroğlu, yaz aylarında yayınladığı “Gipsy Jazz” türündeki şarkısı "Açık Çay" ın gördüğü ilginin ardından şimdi söz ve müziği Sadettin Dayıoğlu'na ait olan single’ı “SEN ŞİMDİ AŞK DİYECEKSİN” ile bu defa duygularımızı alt üst etmeye hazırlanıyor.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlenirken, düzenlemede Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası bulunuyor. Blue-Kit Stüdyolarında kaydedilen şarkının mix ve masteringi Özgür Yurtoğlu’na ait. Kapak fotoğrafı Fatih Öztürk tarafından çekilen single çalışmasının kapak tasarımı ise Özlem Semiz’in imzasını taşıyor. Demet Sağıroğlu, single’ın imaj fotoğrafları için ise Cem Talu’nun objektifine poz verdi.
Demet Sağıroğlu’nun ‘Açık Çay’ isimli şarkısına çektiği video klip ile büyük beğeni toplayan Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Autoplato stüdyolarında çekilen ‘Sen Şimdi Aşk Diyeceksin’ klibinde; kamera karşısına geçen Demet Sağıroğlu’na staylingiyle Zekiye Özer eşlik ederken, Tolga Osoy’ un usta sanat yönetmenliğinde dansçılar Osman Çevik ve Argun Sayın performansları ile dikkat çekiyor. Şarkının video klibi Ossi Müzik youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında gösterimde.
Demet Sağıroğlu, yeni single çalışmasında; “SEN ŞİMDİ AŞK DİYECEKSİN” diyor.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.