Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Alper Aksoy - Ayyaş
Ayyaş
/ Alper Aksoy
ALPER AKSOY - AYYAŞ
Söz-Müzik: Alper Aksoy
Düzenleme: Ender Çabuker
DİKKAT!!!
“AYYAŞ” ÇIKABİLİR
Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan Ana dalından ve İstanbul Devlet Konservatuar’ı Müzikal Bölümünden mezun olan ALPER AKSOY, “AYYAŞ” isimli single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.
T-Pop Müzik soundu ile sunulan “AYYAŞ” şarkısının söz ve müziği ALPER AKSOY’A, düzenlemesi ENDER ÇABUKER’E ait.
Stil Danışmanlığını Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden SONER ARICA’nın yaptığı ALPER AKSOY, projenin imaj fotoğrafları için ünlü moda fotoğrafçısı CEM TALU’nun objektifine poz verdi.
“AYYAŞ” şarkısının video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, Ümraniye platolarında çekildi. TUNÇ DİNDAŞ’ın grafiti animasyonlarını yaptığı klipte ALPER AKSOY dans edip, şarkı söylemesinin yanı sıra klibin koreograflığını da kendi üstlendi. Video klipte sanatçıya 8 dansçı eşlik ettiler.
“ALPER AKSOY – AYYAŞ” single’ı; HAKAN EREN’nin yapımcılığında, OSSİ MÜZİK etiketiyle yasal dijital tüm müzik platformları aracılığıyla 21 Eylül 2018 Cuma günü müzikseverlerle buluştu.
Facebook: alperaksoyfan Twitter: AlperAksoya Instagram: officialalperaksoy

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.