Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Demet Sağıroğlu - Açık Çay
Açık Çay
/ Demet Sağıroğlu
1- AÇIK ÇAY
Söz: Demet Sağıroğlu - Sadettin Dayıoğlu Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Feryin Kaya – Burak Irmak
**İntro melodi: Katibim
**"Buluşsak sokaklar gibi" dizelerinde Cemal Süreyya' nın Dört Mevsim şiirine atıfta bulunulmuştur.
DEMET SAĞIROĞLU'NDAN TÜM SEVENLERE BİRER "AÇIK ÇAY"
Benzersiz ve duygu yüklü sesi ile Türk Pop Müziği'nin en eşsiz yorumcularından biri olan
Demet Sağıroğlu uzun süren sessizliğini bozarak bu yaz kendisini özleyenlere
"AÇIK ÇAY" isimli yepyeni single çalışması ile sesleniyor.
Müzik çalışmalarına bir süredir Amerika'da devam eden Demet Sağıroğlu' nun hazırlamakta olduğu yeni albümü öncesi paylaştığı şarkısı "Açık Çay" gerek sözleri ve gerekse düzenlemesi yönünden birçok sürprizi içinde barındırıyor. Ülkemizde örneği nadir bulunan “Gipsy Jazz” türündeki şarkının bestesi Sadettin Dayıoğlu'nun, sözleri ise Demet Sağıroğlu ve Sadettin Dayıoğlu' nun ortak imzasını taşımakta. “Açık Çay” , herkesin aşina olduğu "Katibim" isimli eserin introsu ile açılırken, "Buluşsak Sokaklar Gibi" dizelerinde ise ölümsüz şair Cemal Süreyya' yı anıyor.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlenirken düzenlemede Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası bulunmakta. Blue-Kit Stüdyolarında kaydedilen şarkının mix ve masteringi Özgür Yurtoğlu’na ait. Gürkan Kahraman’ın fotoğrafladığı single çalışmasının kapak tasarımı ise Özlem Semiz’in imzasını taşıyor.
Son zamanlarda çektiği başarılı kliplerle adından sıkça söz ettiren Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekilen video klipte, Demet Sağıroğlu’na swing dansçıları ve Akay Üstünel koreografisi ile modern dansçılar eşlik ettiler. Klibin finalinde ise Sağıroğlu’nun sanatçı dostları ile kamera karşına geçtiği video klip Ossi Müzik youtube kanalında ve TV’lerde gösterimde.
Demet Sağıroğlu, herkesin içini coşturan yeni single çalışması ile bu yaz hem sevenlerinin hasretini sonlandırıyor hem de onlara bir "AÇIK ÇAY" söylüyor.
Medya İletişim Danışmanlığı Maksimum Medya
Gamze Karaman Bostan 0535 655 18 07
Ali Bostan 0533 411 33 58
Facebook: DemetSagirogluOfficial
Twitter: demetsagiroglu
Instagram: demetsagiroglu

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.