Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Soner Arıca - Sallan
Sallan
/ Soner Arıca
1- SALLAN etnik version
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
2- SENİ SEVİYORUM
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
3- SALLAN dance version
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
4- SENİ SEVİYORUM dance version
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
5- SALLAN
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
6- SENİ SEVİYORUM enstrümantal
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Oykan Atay
BU YAZ SONER ARICA İLE HERKES SALLANACAK
Türk pop müziğin "romantik prensi" Soner Arıca'dan yepyeni bir single! SALLAN
Son olarak unutulmaz şarkılarını bir araya topladığı "En İyileriyle Soner Arıca" albümüyle müzik kariyerinin bir özetini çıkaran Soner Arıca, yeni single çalışmasıyla yaza merhaba diyor.
Single'da söz ve müzikleri Soner Arıca’ya ait iki şarkı yer alıyor. "Sallan" adlı şarkı geride bıraktığımız sezonda Soner Arıca'nın Abdullah Şahin ve Aydan Şener’le başrolünü paylaştığı "Çılgın Yenge" adlı tiyatro oyununda kullanılmıştı. Oyunda çok beğenilen ve çok alkış alan bu şarkı, dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine, hazırlıkları devam eden yeni albüm öncesi single olarak piyasaya sürülüyor. Eleştirel ve mizahi şarkı sözleriyle dikkat çeken "Sallan", yüksek temposuyla da bu yazın hitlerinden biri olmaya aday.
Single’da yer alan ikinci şarkı ise daha önce Sevgililer Günü’ne özel olarak sınırlı sayıda piyasaya sürülen "Seni Seviyorum". Bu şarkı, ayrılık, hüzün ve karamsarlık içermeyen şarkı sözleriyle, Türk popunda yazılmış az sayıdaki mutlu aşk şarkısından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bu şarkı, yeni evlenecek çiftler için ideal bir düğün şarkısı, mutlu devam eden beraberlikler içinse vazgeçilmez bir kutlama şarkısı olacak.
Single'da her iki şarkının iki değişik remix versiyonu da yer alıyor. Bütün düzenleme ve remixler Oykan Atay imzası taşıyor.
Ossi Müzik etiketiyle piyasaya sürülen single çalışmasının yapımcısı Hakan Eren. Kapak tasarımı ise Dimitri Pogena tarafından yapıldı.
Bu yaz kumsalları, plajları ve eğlence mekanlarını "Sallan" ile Soner Arıca sallayacak!
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.