Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Sibel Tüzün - Senden İmzalı
Senden İmzalı
/ Sibel Tüzün
1) Senden İmzalı
Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Tansel Doğanay
90'lı yıllardan bugüne kadar müzik kariyerinde her zaman yenilikçi ve başarılı duruşuyla dikkat çeken şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sibel Tüzün uzun bir aradan sonra yeni şarkısıyla yine gündeme oturacak. “Senden İmzalı” isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Sibel Tüzün, bu iddialı şarkısıyla 2017 yazının kapanışını yapacak.
Sibel Tüzün; uzun bir aradan sonra yeni şarkısı "Senden İmzalı" ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Güçlü yorumunun yanı sıra pozitif ve dingin enerjisi ile de sevenlerinin özlediği Sibel Tüzün'ün 2017 yazının son çeyreğinde çıkartacağı "Senden İmzalı" şarkısının sözü ve müziği Sadettin Dayıoğlu, düzenlemesi ise Tansel Doğanay imzası taşıyor. Ossi Müzik-Hakan Eren prodüktörlüğünde ve yapımcılığında gerçekleştirilen şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.
Yeni şarkısı için Zeynel Abidin Ağgül yönetmenliğinde üç gün süren çekimlerde Club Prive by Rixos- Göcek ve Köyceğiz Atlıhan Çiftliği ‘nde klip çeken Sibel Tüzün, yine Zeynel Abidin Ağgül imzalı fotoğraflarıyla da kendinden söz ettirecek. Yeni şarkısı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sibel Tüzün “Hayatta bir doğruyu götürecek bile olsa üç yanlışı göze alanları, yanlış iliklediğini son düğmede anlayanları ve her şeye rağmen sevmenin bir özgürlük olduğuna inananları Senden İmzalı'da buluşmaya çağırıyorum” cümleleriyle duygularını ifade ediyor

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.