Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Yeşim Salkım - Erkeğin Zillisi
Erkeğin Zillisi
/ Yeşim Salkım
1) ERKEĞİN ZİLLİSİ
Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Serdar Ayyıldız
YEŞİM SALKIM’ın DJ SERDAR AYYILDIZ ile feat yaptığı ‘UNUTURSUN GÖNLÜM’ isimli single’ının büyük ilgi görmesiyle ikili yeni bir çalışmaya daha imza
attı: ‘ERKEĞİN ZİLLİSİ’.
YEŞİM SALKIM bu yeni şarkısında, DJ SERDAR AYYILDIZ’ın müzikal deneyimiyle, kendi çizgisinden çıkıp daha eğlenceli ve farklı bir tarz deniyor. “Müzik ile hayata gülümsemeye devam” derken küçük ama önemli ipuçları vererek yeni şarkısıyla herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor. YEŞİM SALKIM’ın 2016 yazında çıkaracağı maxi single’da da yer alacak olan ‘ERKEĞİN ZİLLİSİ’, insanın içini kıpırdatan hareketli sounduyla 2016 yazının en iddialı çalışmalarından biri olacak.
Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği single’da ‘ERKEĞİN ZİLLİSİ’ adlı şarkının
söz ve müziği son dönemde yaptığı şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Sadettin Dayıoğlu, aranjesi ise kariyerinde pek çok esere imza atmış DJ Serdar Ayyıldız’a ait.
Bahçekatı Stüdyoları’nda kaydedilen parçanın kayıt ve mixi Serkan Ayman, masteringi Burak Sarıkaya’a ait. Sıra dışı kareleriyle kendinden söz ettiren fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit tarafından fotoğraflanan single’ın stylingi Hüseyin Vural’a ait. 2016 yazına damgasını vuracak olan ‘ERKEĞİN ZİLLİSİ’nin renkli ve eğlenceli klibi son yıllarda çektiği tüm kliplerle dikkatleri üzerine toplayan genç yönetmen Gökhan Özdemir tarafından çekildi ve yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.