Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Ferhat Köse - Nazlanma
Nazlanma
/ Ferhat Köse
1- NAZLANMA
Söz: Sezen Aksu – Aşkın Nur Yengi
Müzik: Aşkın Nur Yengi
Düzenleme: Serkan Balkan
Geçtiğimiz aylarda Soner Arıca''yla birlikte seslendirdikleri ''Çaresiz'' adlı şarkısıyla büyük beğeni alan, ardından söz ve müziği Cihan Konuk’a ait olan ‘Buraya Kadar’ isimli çalışması ile başarılı bir grafik çizen Ferhat Köse, şimdi de hepimizin çok sevdiği “Nazlanma” isimli şarkıyla karşınızda.
Sözleri Sezen Aksu ve Aşkın Nur Yengi’ye, müziği Aşkın Nur Yengi’ye ait olan Nazlanma isimli şarkıyı daha önce Aşkın Nur Yengi yorumuyla dinlemiştik.
Düzenlemesini Serkan Balkan’ın yaptığı Nazlanma zamanın akışında kaybolmayacak kadar güzel bir şarkı.
Ferhat Köse’nin günümüz soundunda yeniden yorumladığı Nazlanma, eskisinden daha renkli, daha modern, ritmik bir şekilde yorumlandı.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının tek şarkısı olan Nazlanma’ya yönetmen Gökhan Özdemir tarafından yaz renkleriyle kalbinizi serinletecek bir klip çekildi.
Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse''ye Kavalda Eyüp Hamiş, Bas Gitarda Şentürk Öztaş, Gitarda Selahattin Güzelel, Vokallerde Murat Aziret ve Yonca Kocadağ eşlik etti. Yapımcılığını Hakan Eren’in üstlendiği single’ın kayıtları Maestro stüdyolarında yapıldı. Şarkının mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Abbas Karacak imzası var. Single’ın kapak tasarımı Murat Köse’ye ait.
Yine aylar var, geceler sensiz
Gözüm yollarda, ben çaresiz
Sensiz Ah''larda, ah günahlarda
Sevgiye hasret, feryatlarda
Hadi gel yapma ne olur
Bu ne hırs söyle ne gurur
Ayrılık seni de vurur beni de vurur
Hadi gel gel gel ne olursun gel
Hadi nazlanma hayat çok kısa
Hadi gel gel gel bu hasret yeter
Hadi nazlanma sonra bu aşk biter
Söz-Müzik: Aşkın Nur Yengi
Düzenleme: Serkan Balkan

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.