Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Çağrı Oyguç - Aynadaki Sen
Aynadaki Sen
/ Çağrı Oyguç
1- AYNADAKİ SEN
Söz-Müzik: Yalçın Özen
Düzenleme: Mehmet Andiçen
Çağrı Oyguç’un “Aynadaki Sen” single’ı, Eylül ayında piyasaya çıkacak olan albümünün ilk şarkısı. Kendi söz ve bestelerinin de yer aldığı albümün tüm düzenlemeleri ise dizi müziklerinden de çok iyi tanıdığımız usta müzisyen Mehmet Andiçen’e ait. Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinin enstrümanları ile eşlik ettiği albüm, Ossi Müzik etiketiyle Eylül ayında raflarda yerini alacak.
Haziran ayında müzik severlerle buluşacak olan bu single, gelecek olan albüm kalitesinin de habercisi niteliğinde. ‘Aynadaki Sen’ şarkısına adından son zamanlarda çektiği kliplerle çok söz ettiren Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekilen video klip yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek.
ONUN HERŞEYİ VAR
Çağrı Oyguç’un müzik aşkı sadece şarkı söylemekle sınırlı değil, ayrıca hatırı sayılır söz ve besteye de sahip. 1987 doğumlu olan yakışıklı popçu, 2012 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünü okul birincisi olarak bitirmiş ve Fatih Üniversitesi Müzikoloji Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. “Müzik, var olma sebebim” diyen Çağrı Oyguç, 2012 yılından beri Doğulu Müzik Akademi London Of Collage Sertifika eğitmeni olarak gitar, keman, piyano, bateri, şan, tiyatro ve kamera önü oyunculuk eğitimleri vermektedir. Eğitmen olarak da isim yapmış olan Çağrı, bir çok enstrümana da hakim.
Yeteneği, güçlü sesi, çok yönlü müzik anlayışı ve dikkat çekici fiziğiyle her şeye sahip olan Çağrı, Türk müziğine katkıda bulunurken, insanların hayatlarına da dokunabileceğine inanıyor.
Tüm donanımıyla, Türk Pop müziği için büyük bir değer olarak görülen Çağrı Oyguç , Mehmet Andiçen ve Hakan Eren prodüktörlüğünde çıkacak albümüyle de adından çok söz ettirecek.
Bu yaz sizi Çağrı Oyguç’la tanışıp, eğlencenin ve aşkın doruklarını yaşamaya davet ediyoruz. Söz veriyoruz bu tanışmadan çok memnun .

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.