Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Ferhat Köse - Buraya Kadar
Buraya Kadar
/ Ferhat Köse
1- Buraya Kadar
Söz-Müzik: Cihan Konuk
2- Çaresiz (Düet:Soner Arıca)
Söz-Müzik: Soner Arıca
3- Buraya Kadar
(Dj.Selami Bilgiç Versiyon)
15 yıldır profesyonel olarak sahneye çıkan aynı zamanda Zihinsel Engelliler okulunda müzik öğretmenliği yapan ve geçtiğimiz aylarda Soner Arıca''yla birlikte seslendirdikleri ''Çaresiz'' adlı şarkısıyla büyük beğeni alan Ferhat Köse, şimdi de söz ve müziği Cihan Konuk’a ait olan ‘Buraya Kadar’ yeni single çalışması ile karşınızda.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanacak single çalışmasında daha önce yayınlanan ‘Çaresiz’ şarkısı ile birlikte “Buraya Kadar” şarkısının iki farklı versiyonu buluyor. Sezgin Gezgin’in düzenlemesini yaptığı, bir ayrılık hikayesi ve şehir yalnızlığının anlatıldığı klip, son zamanlarda yaptığı kliplerle dikkatleri üzerine çeken yönetmen Gökhan Özdemir tarafından dramatik tonlara sahip olan Amsterdam’da çekildi.
Ferhat Köse’nin yaklaşık 3 gün süren çekimlerde giydiği kıyafetin styling’i ise
Zübeyde Köse’ye ait.
Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse''ye Dj.Selami Bilgiç yaptığı versiyonla destek oldu. Maestro stüdyolarında kayıtları yapılan şarkıların mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Gökhan Dinçaslan imzası var.

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.