Seyyal Taner / 3'lü


Yayın Tarihi: Ekim 2014
Yapım: Ossi Müzik
Yapımcı: Hakan Eren twitter.com/Erenhakan
Prodüktör: Seyyal Taner – Hakan Eren
Süpervizör: Selahattin Erhan
Stüdyo: Stüdyo Maestro
Kayıt-Editing: Candar Köker
Mix-Mastering: Candar Köker
Fotoğraflar: Kenan Sunar
Grafik tasarım: Onur Ulutaş
Baskı : Onur Ofset


SEYYAL TANER: twitter.com/seyyaltaner www.seyyaltaner.com.tr

Gamze Karaman Bostan
Medya İletişim Danışmanı
0535 655 18 07
gamzekb@gmail.com

SEYYAL TANER Menajerlik ve İletişim Hizmetleri
Hakan Eren
0212 238 68 73
birzamanlar@gmail.com
twitter.com/erenhakan
» Büyük kapağı indir
» Bulunduğu albümler
» Satın al
Albümü bulabileceğiniz bazı adresler:
Spotify
Esen Shop
D&R
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.
Şarkı Listesi
1- ÖĞREN DE GEL
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
2- HADİ GİT
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
3- ARAP KIZI
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
4- ÖĞREN DE GEL (Selami Bilgiç Versiyon)
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Selami Bilgiç
Türk pop müziğinin efsane isimi Seyyal Taner, yepyeni şarkılardan oluşan “3’lü” bir single ile müzikseverlerle buluşuyor.

Sesi, şarkı söyleme stili, kendine özgü dansı ve görsel şovlarıyla Seyyal Taner; Türk pop müziğinde yeni bir dönem başlatarak, sahnelerin kuralını bozmuştur. Sadece sesiyle değil, güzelliği ve ilginç kıyafetleriyle de dikkatleri üzerine çeken Seyyal Taner; asi, sıradışı ve cesur tavırlarıyla taklit edilemez bir pop ikonuna dönüşmüştür.

“Son Verdim Kalbimin İşine”, “Naciye”, “Şiirimin Dili”, “Alladı Pulladı”, “Nanay”, “Sevda Zindanları” gibi birbirinden hit şarkılara imza atan Seyyal Taner, 2012 yılında çıkardığı farklı türler arasında geçiş yapan “Ethnic Rock” albümünden sonra yepyeni şarkılardan oluşan “Seyyal Taner 3’lü’’ maxi single’ı ile sesine, dansına ve şovlarına olan özlemimizi dindirecek.

Son yıllarda yaptığı besteleriyle adını sıkça duyduğumuz Selahattin Erhan’a ait olan üç yeni besteye muhteşem yorumuyla hayat veren Seyyal Taner, hazan mevsimini daha sıcak ve daha dinamik geçirmemizi sağlayacak. Düzenlemeleri başarılı aranjör Ödül Erdoğan’ın yaptığı maxi single’da, Dj Selami Bilgiç’in “Öğren De Gel” şarkısına yaptığı bir versiyon da yer alıyor.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanacak olan maxi single’ın yapımcılığını Hakan Eren, süpervizörlüğün Selahattin Erhan yaptı. Kartonet grafik tasarımını Onur Ulutaş’ın hazırladığı “3’lü” nün, imaj fotoğraflarını Amerika’da yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Kenan Sunar çekti.Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)