Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Yeliz - Gidiyorum
Gidiyorum
/ Yeliz
1- GERİSİ OLAY
Söz-Müzik: Serhat Tekin Düzenleme: Sezgin Gezgin
2- GİDİYORUM
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Sezgin Gezgin
3- HER ŞEYİMSİN
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Sezgin Gezgin
4- BOOMERANG (Feat: Hüsnü Şenlendirici – Aytaç Doğan)
Söz: Sibel Alaş Müzik: Yonca Evcimik Düzenleme: Sezgin Gezgin
5- DEN SE THELO
Söz: Michael Kuyucu Müzik: Soner Arıca
Düzenleme: Sezgin Gezgin
6- HER ŞEYİMSİN (Selami Bilgiç Versiyon)
Söz-Müzik: Soner Arıca Düzenleme: Selami Bilgiç
Türk Pop Müziği’nin ve en güçlü yorumcularından biri olan Yeliz, 2012 yılında Ossi Müzik’ten çıkardığı ve en sevilen klasiklerinin derlediği ‘En İyileriyle Yeliz’ albümünden sonra sevenleriyle tekrar yepyeni şarkılarıyla buluşuyor.
‘Neredeydin’ şarkısını Soner Arıca ile düet yaptığı ‘Ödül’ single ile iyi bir çıkış yapan şarkıcı bu yeni albümünde ilk defa sözlerini ünlü radyocu Michael Kuyucu’nun yazdığı bir Yunanca şarkı yorumladı. Bestesi Soner Arıca’ya ait olan ve Yunanca seslendirdiği Den Se Thelo şarkısıyla albüme ayrı bir hava katıyor Yeliz.
Sözü Sibel Alaş’a bestesi Yonca Evcimik’e ait olan ve Yonca Evcimik’in 1994 yılında yorumladığı Boomerang şarkısını kendine has yorumuyla seslendiren Yeliz’e bu şarkıda Taksim Trio’dan Hüsnü Şenlendirici ve Aytaç Doğan eşlik etti. Dört yeni şarkı ve iki versiyonu ile toplam altı parça bulunun bu yeni albümde yer alan sözü ve müziği Soner Arıca’ya ait olan Gidiyorum ve Herşeyimsin şarkıları da en az diğerleri kadar başarılı ve güçlü. Duygusal şarkıları etkileyici yorumlaması ile bilinen Yeliz ‘Gidiyorum’ şarkısında yorumculuğunun zirvesine çıkarken albümün açılış şarkısı söz ve müziği Serhat Tekin’e ait olan Gerisi Olay. Son zamanlarda yaptığı remikslerle konuşulan Dj.Selami Bilgiç ‘Herşeyim’ şarkına hazırladığı versiyon albümün kapanış şarkısı.
Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün yapımcılığını Hakan Eren, süpervizörlüğünü Soner Arıca, düzenlemelerini Sezgin Gezgin, fotoğraflarını Serhat Tekin, grafik tasarımını ise Onur Ulutaş üstleniyor.
Herkesi derinden inciten “Yalan” kelimesini bile bu kadar naif ve derinden yorumlayabilen, en çok satan albümlerle Bu Ne Dünya, Sel Suyu, Dön Ne Olur, Oldu Olacak ve Ağla Kalbim şarkılarıyla hit olan, güçlü sesine ve yorumuna hayran olduğumuz Yeliz, Gidiyorum albümüyle sonbahara damgasını vuracak.
Yaz aylarına vedayı Yeliz’in Gidiyorum albümüyle yapmanın tam sırası…

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube kanalı)

Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.