Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram

Yayın Tarihi: Ocak 2013
Yapım: Ossi Müzik
Yapımcı: Hakan Eren
Prodüktör: Serdar Ortaç
Genel Koordinatör: Yelda Önen
Stüdyo: Marşandiz (Gidenin Suçu Yok, Sevişelim, Polen, Kafa Güzel Olsun),
My office (Aşkın Meselesi, Gidiyor musun?)
Düzenlemeler: Yaman Hadi - Hakan Yelbiz
Mix: Tarık Ceran (Aşkin Meselesi), Clive Knightley(Gidenin Suçu Yok, Sevişelim,
Polen, Kafa Güzel Olsun,Gidiyor Musun?)
Mastering: Tarık Ceran
Kayıt: Mustafa Karaduman (Gidenin Suçu Yok, Sevişelim, Polen, Kafa Güzel Olsun), Yaman Hadi (Aşkın Meselesi, Gidiyor musun?)
Fotoğraflar: Murat Ertürk, Mehmet Okutan, Barış Celal Karasapan (Blackout Studio)
Saç kesim,tasarım: Yıldırım Özdemir
Grafik Tasarım: Damla Öztürk
Baskı: Onur Ofset

Menajer & Halkla İlişkiler: SU Tanıtım ve Organizasyon
Yelda Önen 0.533.7115681 – 0.216.368 0088
yelda@suorganizasyon.com www.suorganizasyon.com
» Bülteni indir
» Büyük kapağı indir
» Bulunduğu albümler
» Satın al
Albümü bulabileceğiniz bazı adresler:
Spotify
Esen Shop
D&R

» Önceki Albüm
» Sonraki Albüm

» Twitter'da paylaş
» Facebook'ta paylaş

Gidenin Suçu Yok
/ Merih Ermakastar
1- AŞKIN MESELESİ
2- GİDENİN SUÇU YOK
3- SEVİŞELİM
4- GİDİYOR MUSUN? (Feat: Denizsu Jana)
5- POLEN (Feat: Erol Özdamar)
6- KAFA GÜZEL OLSUN (Feat: Erol Özdamar)
7- AŞKIN MESELESİ (Radio Edit)
Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, üç yıllık bir aranın ardından biri versiyon olmak üzere yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Gidenin Suçu Yok”u 2013’ün ilk haftası yayımladı.

Yapımcılığını Hakan Eren’in, prodüktörlüğünü Serdar Ortaç’ın, genel koordinatörlüğünü Yelda Önen’in yaptığı Merih Ermakastar’ın üçüncü stüdyo albümü Ossi Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.

Albümde yer alan şarkıların ikisinin (Aşkın Meselesi, Gidenin Suçu Yok) söz ve müziğinde Serdar Ortaç, dördünde (Sevişelim, Gidiyor musun?, Polen, Kafa Güzel Olsun) ise Erol Özdamar imzaları yer almakta.

Merih Ermakastar’ın “Gidenin Suçu Yok” isimli yeni albümünde yer alan şarkıların kayıtları Marşandiz ve My Office stüdyolarında tamamlanırken, şarkıların düzenlemelerini Yaman Hadi ve Hakan Yelbiz yaptı. Şarkıların mixlerini Tarık Ceran ve Clive Knightly’e emanet eden Merih Ermakastar, mastering için ise yine Tarık Ceran ile çalıştı.

Merih Ermakastar, albümünde düetlere de yer verdi. “Gidiyor musun?” isimli şarkıda genç şarkıcı Deniz Sujana ile düet yaparken, söz ve bestesi Erol Özdamar’a ait “Polen” ve “Kafa Güzel Olsun”da ise şarkıların sahibi genç müzisyen ile şarkıcı ve müzisyen olarak trompeti ile paslaştı.

Albümden ilk video klip, popüler dizilerin görüntü yönetmeni Tolga Çetin yönetmenliğinde aynı zamanda albümün isim şarkısı olan, söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait “Gidenin Suçu Yok” a çekildi. Şile’de gerçekleşen çekimler 20 saat sürerken, Merih Ermakastar’a video klipte modeller eşlik etti. Fotoğraf çekimleri ise Murat Ertürk, Mehmet Okutan ve Barış Celal Karasapan tarafından video klip çekiminde ve farklı mekanlarda gerçekleştirildi.

Pozitif ve renkli kişiliği ile uzun yıllardır adından söz ettiren, müzisyen olarak birçok farklı projede yer alan Merih Ermakastar, yeni albümü “Gidenin Suçu Yok” ile farklı müzik zevklerine hitap eden bir projeyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.


Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.